Міське дитяче свято ''Веселкова країна дитинства''
Тема: Діти
Дата:12-06-2006 19:00:00


01 червня відбулось міське дитяче свято "Веселкова країна дитинства" з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей.
Відкриваючи свято, заступник міського голови М. Антонюк привітав усіх присутніх дітей зі святом і наголосив на тому, що міська влада, робитиме все можливе, щоб у дітей міста були гарні умови для навчання, розвитку та відпочинку.
В ході святкової програми був проведений концерт колективів Центру творчості дітей та юнацтва "Соняшник", виставки творчих робіт гуртківців Станцій юних техніків та натуралістів, конкурс дитячого малюнку на асфальті "Мрії дитинства", розважально-ігрові програми "Все найкраще - дітям!" та "Ура, у нас канікули!" та ін.
Протягом дня в міському музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського проходив театральний марафон, в ході якого учні мали змогу проглянути дитячі вистави.
Цього ж дня заступник міського голови М. Антонюк зустрівся з випускниками-сиротами і вручив їм від імені міської влади матеріальну допомогу, а також грошові премії чотирьом багатодітним жінкам міста, яким Указом Президента України В. Ющенка за №339/2006 від 03.05.2006 було присвоєно звання "Мати - героїня".
В рамках проведення свята, Білоцерківська міська організація Партія регіонів (голова - депутат міської ради В.Гламазда) провела чергову благодійну акцію для вихованців обласного Будинку дитини, в ході якої дітям було вручено солодощі, іграшки та інші подарунки.
В святкових заходах взяли участь голова міської громадської організації "Дитячий фонд", депутат міської ради Л. Похила (фракція "Біла Церква регіональна"), начальник управління освіти і науки міської ради О. Олійник, начальник управління соціального захисту населення міської ради О. Коробченко та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_346.html