Свято останнього дзвоника
Тема: Новини освіти
Дата:12-06-2006 19:00:00


31 травня відбулося свято останнього дзвоника в загальноосвітніх школах міста.
Святом останнього дзвоника завершився навчальний рік для 2695 дев`ятикласників, успіхи 134-х з яких дають право на отримання свідоцтв з відзнакою та 2175 випускників одинадцятих класів загальноосвітніх закладів міста, 78 з яких є претендентами на нагородження золотими, а 36 - срібними медалями.
Міський голова В. Савчук привітав із закінченням навчального року педагогів та учнів загальноосвітньої школи №22, побажав випускникам досягнути поставленої мети і зазначив, що набуті в школі знання та навички ще не раз знадобляться їм в дорослому житті.
Цього ж дня міський голова також провів зустрічі з педагогічними колективами загальноосвітніх шкіл №6 та №11, в ході яких були підведені підсумки навчального року, що минув, та обговорені плани на майбутній.
На святі, яке відбулося в кожній школі, були відзначені переможці олімпіад з навчальних дисциплін міського, обласного та Всеукраїнського рівнів.
В проведенні свята останнього дзвоника в загальноосвітніх закладах міста взяли участь депутати міської ради, заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальник управління освіти і науки міської ради О. Олійник, заступник начальника управління освіти і науки міської ради, депутат міської ради О. Теренова (фракція БЮТ) та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_344.html