Передача автомобіля ''Кабінет лабораторно-діагностичний''
Тема: Новини медицини
Дата:12-06-2006 19:00:00


30 травня в місті за дорученням Міністра охорони здоров`я України його перший заступник В. Весельський вручив головному лікарю Київської обласної дитячої лікарні №2 Є. Богородській сертифікат, який підтверджує передачу автомобіля "Кабінет лабораторно-діагностичний" даному закладу.
Перший заступник Міністра охорони здоров`я України В. Всельський висловив сподівання, що отримавши автомобіль, оснащений новою апаратурою, персонал та керівництво дитячої лікарні створить ще кращі умови для якісного надання медичних послуг дітям м. Біла Церква та Київської області.
В ході візиту першого заступника Міністра охорони здоров`я відбулася його робоча зустріч з головними лікарями та представниками медичних закладів міста, в ході якої було проаналізовано стан медичного обслуговування в місті, обговорено дії щодо подальшого реформування сфери охорони здоров`я, організацію надання медичної допомоги населенню міста та інші важливі питання і проблеми м. Біла Церква та Київської області.
Цього ж дня перший заступник Міністра охорони здоров`я України В. Весельський відвідав міську санітарно-епідеміологічну станцію (головний лікар - А. Добрянський).
В заходах взяли участь начальник управління охорони здоров`я Київської облдержадміністрації І. Басистюк, головний державний санітарний лікар Київської області Г. Гринчук, заступник начальника відділу охорони здоров'я міської ради М. Будовий та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_340.html