Прес-конференція міського голови
Тема: Міськвиконком
Дата:12-06-2006 19:00:00


29 травня відбулася прес-конференція для представників місцевих засобів масової інформації, яку вів міський голова В. Савчук.
На прес-конференції присутні були ознайомлені з рядом питань щодо забезпечення життєдіяльності міста. Зокрема, міський голова В. Савчук поінформував про підготовку до засідання другої сесії Білоцерківської міської ради V скликання, організацію ремонтних робіт міських доріг, проведення заходів по освітленню вулиць та вирішенню питань забудови земельних ділянок мікрорайонів міста торгівельними комплексами, житловими будинками та ін.
Також було акцентовано увагу журналістів на проблемі заборгованості населення міста перед підприємствами-надавачами комунальних послуг, яка складає - 27млн. грн. по КП "Білоцерківтепломережа", 7млн. грн. по ЖЕКах та 8 млн. грн. по КОКП ВКГ "Київоблводоканал".
На прес-конференції міський голова В. Савчук дав відповіді на всі поставлені питання журналістів.
Того ж дня була проведена прес-конференція голови міської територіальної виборчої комісії В. Кузнецової, яка поінформувала журналістів про результати рішень Білоцерківського міськрайонного суду щодо позовів міських організацій політичних партій, які не ввійшли до складу Білоцерківської міської ради. Згідно даних рішень було проведено відповідну роботу та виявлено, що розбіжності, які мали місце в протоколах дільничних виборчих комісій не впливають на результати виборів. Тому, склад Білоцерківської міської ради залишився незмінним.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_339.html