Про участь у міжнародній виставці
Тема: Різні новини
Дата:25-05-2006 19:00:00


Керівникам підприємств та організацій м.Біла Церква
 
Про участь у міжнародній виставці
AGRIFEX,  м. Аддис-Абеба

 
Виконком Білоцерківської міської ради повідомляє, що відповідно до листа головного управління економіки Київської облдержадміністрації від 22.05.2006 №03-01-13-591, на ім’я Голови Київської облдержадміністрації надійшов лист від Міністерства закордонних справ України про проведення   2-ої виставки товарів сільськогосподарської, харчової та супутніх галузей промисловості “AGRIFEX Ethiopia 2006”, яка відбудеться 1-5 червня 2006 року у м. Аддис-Абеба (Ефіопія).
Під час виставки планується розміщення учасників з різних країн по тематичних секціях. Перелік секцій включатиме такі напрямки: сільське господарство та супутні галузі (лісогосподарство, садівництво, квітникарство, виробництво вина, розведення тварин, харчова продукція та напої, водне господарство, надання послуг у вказаних галузях).
За інформацією Торгово-промислової палати Аддис-Абеби, яка є організатором виставки, орієнтовна вартість виставкової площі (без вартості монтажних робіт) становить:
§     20 дол. США за м кв., за умови розміщення в павільйоні;
§     15 дол. США за м кв. на відкритій території.
Ефіопська сторона зацікавлена у залученні до участі у виставці провідних українських компаній, зокрема виробників тракторів, сільськогосподарського обладнання, автотехніки тощо.
В рамках співробітництва та з метою проведення належної роботи по вивченню зацікавленості суб’єктів підприємницької діяльності  Київської області у співпраці на міжрегіональному рівні просимо надати інформацію головному управлінню економіки Київської облдержадміністрації щодо можливості участі Вашого підприємства (організації) у роботі 2-ої Міжнародної спеціалізованої виставки “AGRIFEX Ethiopia 2006”, в ході якої вітчизняні компанії мали б змогу надати інформацію про свій виробничий та науково-технічний потенціал, представити зразки сучасної продукції, а також встановити прямі контакти з представниками ділових кіл Ефіопії.
Телефон для довідок (044)286-15-96.
 
 
Заступник міського голови                                             В.В.Гнатюк

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_337.html