Святкова програма ''Вам, Берегині роду''
Тема: Різні новини
Дата:23-05-2006 19:00:00


18 травня за сприяння міського голови В Савчука та за підтримки жіночих громадських організацій міста була проведена святкова програма з нагоди Міжнародного дня сім'ї та Дня Матері "Вам, Берегині роду".
Із святом присутніх привітала директор Департаменту з питань сім'ї Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту Е.Лещенко та вручила 4 багатодітним матерям міста посвідчення про присвоєння їм згідно Указу Президента України В. Ющенка №339-206 від 03.05.2006р. почесного звання "Мати -героїня".
В урочистостях взяла участь начальник управління у справах сім'ї та молоді Київської обласної державної адміністрації Н.Татарчук, яка нагородила голову правління міської Спілки багатодітних сімей "Ладушка" Т. Дроздову грамотою та цінним подарунком.
Присутніх також привітав зі святом заступник міського голови М. Антонюк, який висловив слова вдячності всім жінкам за мужню позицію щодо збереження сім'ї та відродження нації в наш нелегкий час і вручив 7 багатодітним матерям міста грамоти та грошові винагороди.
В ході урочистостей 3 молодим сім`ям, у яких в 2006р. народилася двійня було вручено коляски та комплекти дитячого одягу.
Ряд багатодітних матерів отримали подяки та грошові винагороди від голови Білоцерківської райдержадміністрації Р.Плугатора.
В заході взяли участь начальник відділу у справах сім'ї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники громадськості та засобів масової інформації міста.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_333.html