Міжнародний турнір з боксу
Тема: Новини спорту
Дата:22-05-2006 19:00:00


17 травня в місті відбулося урочисте відкриття ХХV Міжнародного турніру з боксу на призи двічі Героя Радянського Союзу, льотчика - космонавта П. Р. Поповича, який традиційно проводиться в Білій Церкві. Учасниками турніру є юні боксери з України, Казахстану та Молдови. Головний суддя змагань, президент федерації боксу Київської області К. Калашников.
Відкриваючи турнір , міський голова В. Савчук зазначив, що міська влада приділяє значну увагу розвитку спорту в місті, наголосив, що турнір має велике значення для популяризації та розвитку боксу в місті та Україні.
В урочистому відкритті турніру взяв участь льотчик-космонавт, Почесний громадянин Білої Церкви П. Попович, який звернувся з напутніми словами до учасників турніру та побажав їм спортивних здобутків та перемог.
В заході взяли участь Герой Радянського Союзу, льотчик-космонавт, президент Всеукраїнського об'єднання "Слава" В.Жолобов, дворазовий Олімпійський чемпіон, неодноразовий чемпіон Європи та СРСР з боксу Б. Лагутін, голова комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, член Національного Олімпійського комітету С.Операйло, заступник голови комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України А.Ільченко, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації М.Горовий, начальник Київського обласного управління з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України В. Снігур, начальник управління освіти та науки Київської облдержадміністрації В.Бутник, перший віце-президент Федерації боксу України, віце-президент Європейської федерації боксу І. Гайдамака, директор Централізованої спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву О.Просовський, голова Білоцерківської райдержадміністрації Р.Плугатор, голова Білоцерківської районної ради В. Олійник, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради В.Ковальов, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради О.Олійник та ін.
По завершенні урочистого відкриття турніру, перший український льотчик-космонавт, Почесний громадянин Білої Церкви П. Попович, дворазовий Олімпійський чемпіон, неодноразовий чемпіон Європи та СРСР з боксу Б.Лагутін, заступник голови комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України А.Ільченко та головний суддя змагань президент федерації боксу Київської області К. Калашніков провели прес-конференцію для представників місцевих та регіональних засобів масової інформації.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_329.html