Прес-конференція для представників ЗМІ, яку вів І. Савельєв
Тема: Міськвиконком
Дата:22-05-2006 19:00:00


16 травня в місті відбулася прес-конференція для представників місцевих засобів масової інформації, яку вів заступник міського голови І. Савельєв.
В ході прес-конференції присутні були поінформовані про призупинення гарячого водопостачання в міські житлові будинки та подачі газу до всіх підприємств міста, тому що не було затверджено ліміти на споживання природного газу на 2 декаду травня ц.р., у зв`язку з недостатньою кількістю об`ємів газопостачання.
Заступник міського голови І. Савельєв зазначив, що природний газ буде виділятися лише на підігрів води для міських лікарень та побутових потреб населення міста. Вартість м3 за наявності лічильника становитиме 0,22грн., без лічильника - 0,24 грн. За наявності централізованого опалення норма споживання природного газу на одну людину становитиме 9,8м3 вартістю 2,35 грн., без централізованого опалення - 18,3м3 вартістю 4,39 грн.
В прес-конференції взяли участь начальник Білоцерківської філії з експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз" О. Ходань та директор КП "Білоцерківтепломережа" В. Черненко.
В ході прес-конференції присутні дали відповіді на всі питання журналістів.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_325.html