Нарада з керівниками управлінь міської ради, установ і організацій міста
Тема: Міськвиконком
Дата:26-04-2006 19:00:00


19 квітня заступник міського голови І. Савельєв провів нараду з керівниками управлінь, відділів і служб міської ради, установ і організацій міста у зв`язку із заходами до Великодніх свят, поминальних днів та Дня Перемоги.
В ході наради було обговорено та вирішено ряд питань щодо організації проведення заходів в місті. Зокрема, розглянута проблема благоустрою міських кладовищ, питання перевезення мешканців міста тролейбусами та автобусними маршрутами загального користування в режимі маршрутного таксі та ін.
Так, на Великдень, 23.04.2006р. з 0.00-8.00 год. тролейбусні перевезення для всіх білоцерківців будуть безкоштовними, а на 9 Травня ц.р. з 8.00 - 15.00 год. автобусні маршрути загального користування будуть перевозити ветеранів Великої Вітчизняної війни без оплати та за 50% від вартості проїзду решту мешканців міста.
В заході взяли участь заступник міського голови В. Гнатюк, начальник комунального підприємства "Спецкомбінат з надання ритуальних послуг" І.Сирота, заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Ю. Ломакін, начальник тролейбусного управління В.Семененко, командир взводу дорожньо—постової служби відділення ДАІ Білоцерківського міського відділу, майор міліції В. Салогуб та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_314.html