Прес-конференція міського голови
Тема: Міськвиконком
Дата:26-04-2006 19:00:00


17 квітня в місті відбулася прес-конференція для представників місцевих засобів масової інформації, яку вів міський голова В. Савчук.
На прес-конференції присутні були ознайомлені із планами підготовки та проведення заходів, пов`язаних із відзначенням Великодніх свят, 20-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, Дня Перемоги, а також з рядом питань щодо забезпечення життєдіяльності міста.
Зокрема, міський голова В. Савчук, акцентував увагу присутніх на проблемі забезпечення інсуліном хворих міста на цукровий діабет, оскільки ліки, протягом 5 місяців не надходили від Міністерства охорони здоров`я України, як це передбачено законодавством. З приводу вирішення цього питання відбулася нарада за участю головних лікарів міських лікарень №1,2, дитячої лікарні та представників Товариства інвалідів та хворих на цукровий діабет, в ході якої були розглянуті шляхи забезпечення інсуліном хворих дітей та дорослих. Так, було вирішено звернутись за допомогою до благодійних організацій міста з проханням сприяти придбанню необхідних ліків.
В ході прес-конференції міський голова В. Савчук дав відповіді на всі питання представників місцевих ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_313.html