Візит лідера ''Опозиційного блоку ''Не так!''
Тема: Різні новини
Дата:21-02-2006 20:00:00


18 лютого в місті перебувала лідер "Опозиційного блоку "Не так!", голова Всеукраїнського політичного об‘єднання "Жінки за майбутнє", перший заступник голови Спілки жінок України В. Довженко.
В ході свого візиту лідер "Опозиційного блоку "Не так!", голова ВПО "Жінки за майбунє" зустрілася з колективами Білоцерківських онкодиспансеру, обласного будинку дитини, ПП "Дриґало" та провела зустріч з виборцями міста. В ході зустрічей виборці ознайомились з основними завданнями та пріоритетними напрямками передвиборчої програми "Опозиційного блоку "Не так!".
Того ж дня лідер "Опозиційного блоку "Не так!", голова ВПО "Жінки за майбутнє" провела прес-конференцію для представників місцевих і регіональних ЗМІ та прямий ефір на місцевій телерадіокомпанії "Крокус-1", в ході яких дала відповіді на питання білоцерківців.
В заходах взяли участь голова Київської обласної організації ВПО "Жінки за майбутнє " Н. Татарчук, секретар Білоцерківського міськкому СДПУ(о) К. Бугайчук, голова Білоцерківської міської організації ВПО "Жінки за майбутнє" Г. Склярова та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_296.html