Мітинг приурочений річниці виведення радянських військ з Афганістану
Тема: Різні новини
Дата:21-02-2006 20:00:00


15 лютого в місті відбувся мітинг, приурочений 17-й річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Виступаючи на мітингу, міський голова Г.Шуліпа зазначив, що всі ми повинні пам‘ятати про подвиг воїнів-афганців, які з честю виконали свій інтернаціональний обов‘язок не шкодуючи свого життя та здоров‘я.
По закінченні мітингу були покладені квіти до пам‘ятного знаку загиблим воїнам-афганцям Того ж дня відбулась зустріч міського голови Г.Шуліпи з активом Білоцерківської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та Білоцерківського міського комітету сімей військовослужбовців, загиблих в Афганістані та інших закордонних країнах.
Міський голова вручив нагрудні знаки "За заслуги перед містом" та "Відзнака міського голови'" 5 колишнім воїнам-афганцям, а також нагородив ряд активістів міських афганських громадських організацій подяками міського голови та грошовими винагородами.
Ряд колишніх воїнів-інтернаціоналістів та членів сімей загиблих в афганській війні отримали також подяки, грамоти і грошові винагороди від імені народного депутата України Д.Рудковського (фракція СПУ) та ін.
В заходах взяли участь депутати та члени виконкому міської ради, голова Білоцерківської райдержадміністрації Р. Плугатор, голова Білоцерківської міської ради Організації ветеранів України В.Волощенко, голова Київського обласного комітету сімей військовослужбовців загиблих в Афганістані та інших закордонних країнах О.Гаврилюк та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_292.html