Святковий захід до Дня святого Валентина для дітей-сиріт
Тема: Молодь
Дата:21-02-2006 20:00:00


14 лютого голова Білоцерківського міського "Ордену милосердя" Г.Л. Сергеєва провела традиційний святковий захід, присвячений Дню святого Валентина, для 120 дітей-сиріт, які виховуються опікунами.
Присутніх на святі привітав депутат Київської обласної ради В.М. Гламазда, який особливі слова вдячності адресував Почесній громадянці Білої Церкви Г.Л.Сергеєвій, яка впродовж багатьох десятиліть сумлінно працювала в Білій Церкві і, очоливши "Орден милосердя", всю теплоту свого серця і душі дарує всім тим, хто потребує людського співчуття і милосердя.
Володимир Михайлович Гламазда наголосив на тому, що міській владі слід більше уваги приділяти тим дітям, які позбавлені батьківського і материнського піклування, надавати необхідну допомогу опікунам, що у непростий час зберігають дітей від сирітства, оточивши їх турботою.
В.М.Гламазда вручив квіти і кондитерські вироби.
За сприяння КП "Білоцерківхлібопродукт"' (голова правління - І.П.Шилов). ТОВ "Контракт" (директор - О.М.Онопрієнко), та ПП "Нечипоренко" (магазин ''Ягідка" – директор В.І. Нечипоренко) були придбані солодощі та фрукти дітям.
Свою майстерність присутнім дарували вихованці школи мистецтв № 4 (директор Н.В. Гладкова) та ЗОШ І -III ступенів № 15 (директор - Н.Г.Слободянюк).

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_289.html