Урочистий мітинг з нагоди 62-ї річниці визволення Білої Церкви
Тема: Різні новини
Дата:10-01-2006 20:00:00


04 січня відбулися урочистий мітинг та покладання квітів до Вічного вогню з нагоди 62-ї річниці визволення Білої Церкви від німецько-фашистських загарбників.
Виступаючи на мітингу міський голова Г.Шуліпа висловив слова вдячності ветеранам Великої Вітчизняної війни, визволителям міста та учасникам бойових дій.
Сьогодні в Білій Церкві проживає 5 визволителів міста, понад 9000 ветеранів війни, з них- 1350 учасників бойових дій, понад 1 тис. вдів загиблих на фронтах та померлих віл ран, 1500 інвалідів війни.
В місті приділяється увага вирішенню проблем ветеранів війни. Тільки в 2005 році ветеранам для лікування, оздоровлення, надання матеріальної допомоги, закупівлі слухових апаратів було виділено близько 2 млн. грн. з міського бюджету та за рахунок інших надходжень.
Проводилася робота по наданню допомоги засобами пересування та побутової реабілітації інвалідів.
Міська влада і надалі буде сприяти у вирішенні життєвих проблем ветеранів та інвалідів війни.
В урочистостях з нагоди річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників взяли участь народні депутати Укриши С.Челноков (фракція КПУ) та Д.Рудковськкй (фракція СПУ), заступники міського голови, депутати міської ради та члени виконкому, голова Білоцерківської районної ради В. Дудник, командир 72-ї окремої механізованої бригади, полковник Р.Хомчак, громадськість міста.
Того ж дня, з нагоди 62-ї річниці визволення Білої Церкви від німецько-фашистських загарбників відбулось відкриття виставки картин художників-аматорів народного клубу самодіяльних художників міста, що діятиме до 01 лютого ц.р., на базі клубу ветеранів війни та праці "Землянка" централізованої бібліотечної системи міста.
Проведення заходу стало можливим за сприяння голови міської організації Партії регіонів, депутата Київської обласної ради, голови постійної депутатської комісії з соціально-економічного та культурного розвитку області Володимира Михайловича Гламазди, який постійно, впродовж багатьох років, підтримує діяльність клубу ветеранів війни та праці "Землянка" та художників-аматоріа міста.
В заході взяли участь Заслужений діяч культури України, поет і композитор А.І. Кульчицький, Заслужений діяч культури, директор централізованої бібліотечної системи П.І. Красножон, громадськість міста.
З нагоди річниці визволення міста юним художникам від імені міської організації Партії регіонів були вручені подарунки.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_272.html