Прес-конференція Білоцерківської спілки ветеранів Афганістану
Тема: Різні новини
Дата:22-11-2005 20:00:00


18 листопада відбулася прес-конференція для представників місцевих засобів масової інформації в якій взяли участь голова Білоцерківської міської громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернааіоналістів) В.Косоротов, заступник голови Білоцерківського міського відділення Української асоціації звільнених у запас кадрових військовослужбовців О.Одерій, голова Білоцерківського міського комітету сімей військовослужбовців, загиблих в Афганістані та інших закордонних країнах Г.Казакова.

На прес-конференції голова Білоцерківської міської Громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) В.Косоротов ознайомив присутніх з історією виникнення даної організації, яка 26 листопада 2005р. буде святкувати 15- річницю від дня заснування. Поінформував, що в роки війни у Афганістані загинули 24 білоиерківиі, сьогодні в місті проживає 10 сімей загиблих та померлих воїнів і багато інвалідів афганської війни.


Щоб увіковічнити пам`ять загиблих та померлих, в місті з ініціативи міської громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та за підтримки міської влади було збудовано пам`ятник -каплицю, в навчальних закладах та міському музеї діють виставки. Організація займається питаннями оздоровлення колишніх воїнів- "афганців" та членів їх сімей, організовує міжнародні фестивалі афганської пісні та турніри по футболу серед дітей, присвячені пам`яті загиблих в Афганістані та ін.


Голова міської громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціона -лістів) В.Косоротов зазначив, що в організації існує також і ряд проблем, які потребують вирішення.
В ході прес-конференції присутні дали відповіді на поставлені питання журналістів.Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_242.html