Новий ректор Білоцерківського державного аграрного університету
Тема: Новини освіти
Дата:22-11-2005 20:00:00


14 листопада в місті перебував Міністр аграрної політики України О.Баранівський. який представив нового ректора Білоцерківського державного аграрного університету - доктора сільськогосподарських наук, професора М.Барановського.

Міністр аграрної політики України наголосив, що колишній ректор Білоцерківського державного аграрного університету, академік В.Власеико зробив значний внесок у розвиток навчального закладу, навчання та виховання спеціалістів і вручив йому грамоту Міністерства аграрної політики України,
Нового ректора також привітав перший заступник міського голови В.Якимчук, який побажав йому плідної праці на благо розвитку університету.

В заході взяли участь голова   Білоцерківської райдержадміністрації Р.Плугатор, викладачі   та студенти Білоцерківського державного аграрного університету та представники місцевих ЗМІ.


17 листопада перший заступник міської голови В, Лкимчук з нагоди Дня працівників сільського господарства привітав працівників агропромислового комплексу Білоцерківщини з їх професійним святом та вручив від імені міської влади 5 подяк представникам сфери сільськогосподарського виробництва.Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_240.html