День працівників радіо, телебачення та зв`язку
Тема: Різні новини
Дата:22-11-2005 20:00:00


16 листопада перший заступник міського голови В.Якимчук з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв`язку привітав представників місцевих студій радіомовлення та телерадіокомпаній з професійним святом, висловив вдячність за надання населенню міста інформації щодо важливих подій соціально-економічного, політичного, культурного життя міста, добросовісну пращо та з нагоди свята нагородив президента телерадіокомпанії "Вест" В.Варова нагрудним знаком "Відзнака міського голови", оголосив подяку з наданням матеріальної допомоги 16 працівникам.

В заході взяв участь секретар міської ради В.Павловський.


Цього ж дня перший заступник міського голови В.Якимчук з професійним святом привітав трудовий колектив Центру електрозв`язку № 4 ВАТ "Укртелеком" та зазначив, що завдяки наполегливій праці колективу зв`язківців за останні роки значно розширилася телефонна мережа міста, поліпшилася якість обслуговування абонентів.


Перший заступник міського голови В.Якимчук вручив 5-ти кращим працівникам Центру електрозв`язку подяки, грамоти та грошові винагороди.
Також присутніх привітали зі святом від народного депутата України Д.Рудковського (фракція СПУ) та голова Білоцерківської райдержадміністрації Р.Плугатор, який вручив ряду представників трудового колективу подяки та грошові винагороди.Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_239.html