День студента
Тема: Молодь
Дата:22-11-2005 20:00:00


16 листопада відбулася зустріч першого заступника міського голови В.Якимчука з молодіжним активом міста. Перший заступник міського голови привітав присутніх із Днем студента та закликав представників молодіжного активу до плідної співпраці в ім`я розвитку міста і держави в цілому.


В ході зустрічі начальник відділу у справах сім`ї та молоді міської ради О.Литвинчук поінформував, що в місті створені всі умови для реалізації молодіжної політики. На сьогодні в місті діє 19 молодіжних та дитячих громадських організацій, створена координаційна рада молодіжних та дитячих громадських організацій міста, студентська рада вищих навчальних закладів. Зростає активність волонтерського руху. Традиційним стало проведення студентською радою акцій по благоустрою міста "Це моє. місто". "Чистий берег", "Пам`ятаймо минуле заради майбутнього" та ін.


В ході зустрічі представники молодіжного активу були відзначені грамотами, подяками міської та обласної влади за значний внесок у роботу, що сприяє соціальному становленню та всебічному розвитку Білоцерківської молоді.


19 кращих студентів вищих навчальних закладів міста отримали свідоцтва про призначення стипендій міського голови.
В заході взяли участь секретар міської ради В.Павловський, депутат міської ради, голова Білоцерківського міського комітету молодіжних організацій А.Фефелов, керуючий справами виконкому міської ради, депутат міської ради М.Мельник та ін.Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_238.html