Відродження Білоцерківського авіаремонтного заводу
Тема: Різні новини
Дата:22-11-2005 20:00:00


14 листопада відбулася традиційна прес-конференція для представників місцевих засобів масової інформації, яку він перший наступник міського голови В.Якимчук.

В ході прес-конференції перший заступник міського голови поінформував присутніх про підписану угоду з Міністерством оборони України згідно якої територія 2 військового майданчика буде передана в комунальну власність міста з метою будівництва житла для військовослужбовців.


Перший заступник міського голови В.Якимчук зазначив, що у місті з робочим візитом перебували представники німецької фірми ''Люфтганза технік" (директор Б.Фрекманн), які виявили зацікавленість щодо вкладу інвестицій у відродження Білоцерківського авіаремонтного заводу. Присутні були ознайомлені із підсумками наради з підприємцями міста по питаннях покращення життєдіяльності.


В ході прес-конференції також було відзначено здобуття народним вокальним ансамблем '"Юр'ївські вечорниці" (керівник С.Тимощук) гран-прі на 5 міжнародному фестивалі "Нові імена" ім. Ф.І.Шадяпіна та спонсорську підтримку колективу ЗАТ "Росава" (голова правління - генеральний директор Р.Науменко).
В прес-конференції взяли участь заступник міського голови І.Савельєв. начальник управління житлово-комунального господарства міської ради В.Гнатюк.
Па прес-конференції присутні дали відповіді на поставлені питання журналістів, більшість яких стосувались вирішення питань життєдіяльності міста.Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_237.html