Візит міністр освіти і науки України С.Ніколаєнко
Тема: Новини освіти
Дата:18-10-2005 19:00:00


13 жовтня в місті з робочим візитом перебував міністр освіти і науки України С.Ніколаєнко.
В ході візиту міністр відвідав Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів, загальноосвітню школу № 3, Державний ліцей, Білоцерківський державний аграрний університет та ряд інших навчальних закладів міста.
Міністр освіти, і науки України С. Ніколаєнко зустрівся з освітянами міста та району. В ході зустрічі міністр зупинився на основних пріоритетних напрямках розвитку освіти в Україні, вручив ряду працівників освіти почесні грамоти Міністерства освіти і науки України, а також нагородив нагрудним знаком "Василь Сухомлинський" начальника управління освіти і науки міської ради О. Олійника та вчителя Державного ліцею О. Редько.
Міністр освіти і науки України С. Ніколаєнко провів прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації, в ході якої він відповів на численні запитання журналістів, більшість яких стосувалась проблем забезпечення шкіл міста комп'ютерним обладнанням та новими підручниками, закінчення будівництва школи по вул. Зеленій та ін.
В заходах взяли участь народний депутат України Д. Рудковський (фракція СПУ), заступник голови Київської обласної державної адміністрації В. Кондрук, заступник міського голови В. Савчук, голова Білоцерківської райдержадміністрації Р. Плугатор, голова Білоцерківської районної ради В. Дудник, представники громадськості та засобів масової інформації міста.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_219.html