Прес-конференція Білоцерківської об'єднаної Державної податкової інспекції
Тема: Міськвиконком
Дата:18-10-2005 19:00:00


11 жовтня відбулась прес-конференція для представників місцевих засобів масової інформації, на якій були представлені результати роботи Білоцерківської об'єднаної Державної податкової інспекції Київської області за січень-вересень 2005 року.
За станом на 01 жовтня 2005 року в Білоцерківській об'єднаній Державній податковій інспекції Київської області було зареєстровано 3862 юридичні особи та 16052 - фізичні особи платників податків.
За період з січня по вересень 2005 року Білоцерківською об'єднаною Державною податковою інспекцією Київської області до зведеного бюджету було мобілізовано податків на 138.2 млн. грн., що на 22,5 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року, в тому числі до місцевого бюджету 74,8 млн. грн., або 126,6% від прогнозованих показників.
Протягом поточного року проведено 3522 перевірок суб'єктів підприємницької діяльності, з яких встановлено 2676 порушень та накладено адміністративних штрафів на суму 57 тис. грн.
По закінченню прес-конференції присутні журналісти ознайомились з роботою сектора обробки податкової звітності відділу обліку та звітності Білоцерківської об'єднаної Державної податкової інспекції Київської області, який працює за принципом "єдиного вікна" і дає змогу швидко і зручно обслуговувати суб'єктів підприємницької діяльності, як фізичних так і юридичних осіб.
В заході взяли участь начальник Білоцерківської об'єднаної Державної податкової інспекції Київської області В.Мічурін, в.о. заступника начальника Білоцерківської об'єднаної Державної податкової інспекції Київської області Т.Єнтіс, перший заступник начальника відділу податкової міліції С.Смакота, начальник відділу погашення простроченої податкової заборгованості Білоцерківської об'єднаної Державної податкової інспекції Київської області В.Черпак.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_215.html