Проект
Тема: Міська рада
Дата:16-10-2005 19:00:00


Про затвердження положення „Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу в залежності від типу рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста”
 
 
ПРОЕКТ
 
                                                            
 
білоцерківська міська рада
київської області
р і ш е н н я
 
 
від  «_____»    ________________   200__ року                                                                                 №___________
               
м. Біла  Церква
 
Про затвердження положення „Про порядок визначення
розміру плати за право тимчасового користування
місцем розташування рекламного засобу
в залежності від типу рекламного засобу
та району розташування з метою використання залучених коштів
для організації благоустрою території міста”
У зв`язку із змінами у законодавстві України з метою упорядкування розміщення зовнішньої реклами в місті Біла Церква на виконання Закону України «Про рекламу», «Типових правил розміщення зовнішньої реклами», затверджених постановою Кабінету Міністрів України №2067 від 29.12.03р., на підставі повноважень, передбачених підпунктом 13 пункту «а» статті 30. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1.  Затвердити положення „Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу в залежності від типу рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста” (додаток до рішення).
2.  Відділу внутрішньої політики та інформаційно-аналітичної роботи довести до населення через засоби масової інформації це рішення (відповідальна: Дудко Н. І.).
3.  Розпорядження Білоцерківського міськвиконкому №1-3-37 від 22.01.99 «Про затвердження базових тарифів за видачу дозволу на розміщення зовнішньої реклами» вважати таким, що втратило чинність.
4.  Рішення 15 сесії Білоцерківської міської ради двадцять четвертого скликання „Про затвердження базових тарифів за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу в залежності від типу рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста” №176 від 30.07.2004 року та рішення 24 сесії Білоцерківської міської ради четвертого скликання „Про зміни до рішення п`ятнадцятої сесії  Білоцерківської міської ради двадцять четвертого скликання  „Про затвердження базових тарифів за тимчасове користування  місцем розташування рекламного засобу в залежності від типу рекламного засобу  та району розташування з метою використання залучених коштів  для організації благоустрою території міста” №176 від 30.07.04” №274 від 11.05.2005 року вважати такими, що втратили чинність.
5.  Контроль за вірним освоєнням коштів та за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста та охорони навколишнього природного середовища.
 
Заступник міського голови                                                 В. Л. ЯКИМЧУК
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                                                             д о д а т о к    
Затверджено
рішенням ____ сесії Білоцерківської міської ради                                          _________ скликання від ________ №_____
 

ПОЛОЖЕННЯ

 „Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу

в залежності від типу рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста”
 
Розділ І
Загальні положення
1.       Розмір плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу визначається при укладанні договору між Білоцерківським міськвиконкомом та розповсюджувачем зовнішньої реклами і складається з базового тарифу (розділ ІІ даного додатку) та коригуючих коефіцієнтів (розділ ІІІ даного додатку), на які послідовно перемножується базовий тариф, і не враховує податок на додану вартість та податок на рекламу, які мають бути обчислені додатково відповідно до законодавства.
2.       Сплата за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу здійснюється щомісячно в національній валюті до 10 числа місяця, наступного за розрахунковим, на термін дії договору.
3.       Кошти, сплачені за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу, зараховуються на рахунок Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради і використовуються на виконання конкретних заходів, передбачених затвердженою в установленому порядку програмою комплексного благоустрою території та об`єктів міської інфраструктури м. Біла Церква.
4.       Додаткові кошти, отримані у разі рекламування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об`єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні та тютюнові вироби, використовуються на виконання конкретних заходів, передбачених програмою комплексного благоустрою території та об`єктів міської інфраструктури м. Біла Церква щодо реконструкції існуючих стадіонів та спортивних майданчиків загальноміського значення, а також на будівництво та влаштування нових спортивних майданчиків загальноміського значення та в житлових районах міста.
5.       Додаткові кошти, отримані у разі розміщення рекламних засобів в охоронних зонах пам`яток архітектури національного значення, використовуються на виконання конкретних заходів, передбачених програмою комплексного благоустрою території та об`єктів міської інфраструктури м. Біла Церква щодо цих пам`яток архітектури.
6.       У випадку короткострокового використання рекламного засобу (менше ніж 1 місяць) оплата проводиться за кожну добу на загальних підставах.
7.       Розповсюджувач зовнішньої реклами не звільняється від плати за право тимчасового  користування місцем розташування рекламного засобу при відсутності об`єкта зовнішньої реклами.
8.       Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради може щорічно переглядати тарифи залежно від умов розвитку рекламного ринку у м. Біла Церква та вносити відповідні пропозиції для розгляду Білоцерківською міською радою.
 

Розділ ІІ

Базові тарифи  в залежності від типу рекламного засобу
п/п
Тип рекламного засобу
Базові тарифи  за 1м2/місяць*
 грн.
1.                   
Дахові конструкції
24,0
2.                   
Щит на головних фасадах будинків
16,0
3.                   
Щит на торцях будинків
14,0
4.                   
Щит, що стоїть окремо
10,0
5.                   
Щит на тимчасовій споруді, паркані
6,0
6.                   
Банер на стінах будинків
18,0
7.                   
Інформаційні вказівки, що розміщуються на будівлях і спорудах за межами займаних приміщень не в якості вивіски над входом, або в`їздом на територію
6,0
8.                   
Горизонтальні та вертикальні щитові рекламні кронштейни, панелі на стінах будинків
16,0
9.                   
Горизонтальні та вертикальні щитові рекламні кронштейни, панелі на опорах вуличного освітлення
24,0
10.                
Спеціальна окрема конструкція (об`ємно-просторова конструкція, тумба)
16,0
11.                
Штендери, виносна наземна конструкція                  рекламною площею до 2.0 м2 типу „скоба”
6,0
12.                
Щитова реклама на мостах, естакадах, шляхопроводах та інших спеціальних конструкціях
20,0
13.                
Щит, плакат для розміщення реклами на зупинках міського транспорту та на об`єктах чи елементах малих архітектурних форм (для здійснення підприємницької діяльності і елементів благоустрою)
8,0
14.                
Трол-перетяжка над проїзжою частиною вулиць, доріг
30,0
15.                
Телевізійний екран, електронне табло
30,0
16.                
Торгівельний намет, тентовий навіс, урна, прапор, парасоля, які використовуються як рекламоносії, за одиницю з площею поверхні:
-        до 5 м2
-        понад 5 м2
 
 
10
20
17.                
Реклама чи інформація на міському транспорті (борт)
40,0
18.                
Аєростати, повітряні кулі, які використовуються як рекламоносії за одиницю
100
 
 
* У випадку розміщення рекламних засобів складної конфігурації розрахунок оплачуваної рекламної площі здійснюється у межах описанного прямокутника (зовнішні габарити).
 
 
 

Розділ ІІІ

Коригуючі коефіцієнти
  1. Коефіціент в залежності від району розташування рекламного засобу
 на території м. Біла Церква
 
Коефіціент до базових тарифів
Район розташування рекламного засобу
2,0
в охоронній зоні пам`ятки архїітектури національного значення
1,5
в комунальній власності м. Біла Церква, використовується до укладання договору оренди земельної ділянки згідно чинного земельного законодавства України
1,2
1.    бул. 50-річчя Перемоги – пр. Князя Володимира –  вул. Леваневського;
2.    вул. Київська – вул. Я. Мудрого;
3.    вул. Гагаріна – площа Шевченка – вул. Шевченка;
4.    вул. Б. Хмельницького – Торгова площа;
1,0
1.    вул. Привокзальна – вул. О. Гончара – вул. Першотравнева –                    бул. 1 Травня – вул. Павліченко – вул. Заярська – вул. Таращанська;
2.    вул. Гоголя – вул. Ярмарочна – вул. Голубина;
3.    Сквирське шосе;
4.    вул. Дружби – вул. Піщана;
5.    вул. П. Запорожця;
6.    вул. А. Гординського – вул. Фрунзе;
7.    вул. Некрасова – Комсомольський бульвар;
8.    вул. Тімірязева, вул. Вернадського;
9.    вул. Тостого, вул. Сухоярська;
0,5
Всі інші
 
2.       Інші коригуючі коефіцієнти
№ пп
Зміст коригуючих обставин
Коефіцієнт
1.                   
Світлова реклама
0,6
2.                   
Реклама з зовнішнім підсвічуванням
0,8
3.                   
У разі рекламування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об`єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні та тютюнові вироби
2,5
4.                   
У разі наводження іноземною мовою в рекламі знаків для товарів і послуг, логотипів не зареєстрованих у встановленому порядку  
2,0
5.                   
Реклама ігорних закладів, еротичних закладів, еротичних программ, еротичної реклами
3,0
6.                   
Незаповнена рекламоносієм спеціальна конструкція   
1,5
7.                   
Соціальна рекламна інформація, розміщена на замовлення Білоцерківського міськвиконкому, міська некомерційна інформація, святкове оформлення
0,0
8.                   
Інша соціальна реклама
0,5
9.                   
Реклама продукції та послуг місцевих виробників
0,5
10.                
Реклама продукції та послуг підприємств та СПД, зареєстрованих в м. Біла Церква
0,7
 
                           Секретар  ради                                                                  В. А.  Павловський


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_213.html