Урочистості з нагоди Дня ветерана
Тема: Різні новини
Дата:04-10-2005 19:00:00


30 вересня в місті відбулися урочистості з нагоди Дня ветерана.
В ході урочистого зібрання ветеранів війни і праці вітали від імені міської влади - перший заступник міського голови В. Якимчук, від імені Київської обласної ради - депутат Київської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з соціально-економічного розвитку області В. Гламазда.

Перший заступник міського голови висловив слова вдячності ветеранам за ратний і трудовий подвиг в ім‘я України, зазначив, що міська влада робить і буде робити все необхідне, щоб надавати необхідну соціальну підтримку всім, хто її потребує та вручив ряду активістів ветеранських організацій подяки Білоцерківської міської ради та грошові винагороди.
Вітаючи присутніх із святом, депутат Київської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з соціально -економічного розвитку області В.Гламазда акцентував увагу на тому, що. пройшовши через труднощі і випробування, які випали на долю людей старшого покоління, вони завжди залишаються життєвим стержнем нашого суспільства, мають стійкі переконання і патріотизм, вчать нас і збагачують досвідом. Наголосив, що головним завданням сьогодення є об‘єднання зусиль заради спільної справи - добробуту міста і кожного його жителя.
Депутат Київської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з соціально-економічного розвитку області вручив почесні грамоти Київської обласної ради та іменні годинники голові Білоцерківської міської ради організації ветеранів України В. Волошенку та голові Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об'єднання ветеранів М. Бондаренку.
Після завершення урочистого зібрання ветерани мали змогу переглянути виставу міського музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_203.html