Засідання двадцять шостої сесії Білоцерківської міської ради IV скликання
Тема: Міська рада
Дата:07-08-2005 19:00:00


05 серпня відбулось засідання двадцять шостої сесії Білоцерківської міської ради IV скликання, яку вів секретар ради В.Павловський.
В ході сесії був затверджений звіт про виконання бюджету міста за І півріччя 2005р. та внесені зміни до міського бюджету 2005р., розглянуто питання про створення в місті сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями та ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.
Перед початком сесії за ініціативою міських організацій СПУ, КПУ, СДПУ(о) розпочалась акція протесту проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, в якій взяли участь близько 2 тисяч громадян.
За ініціативою депутатів міської ради Ю.Юхименка ( виборчий округ № 46) та М.Пшеніка (виборчий округ № 20) до порядку денного сесії було включено питання "Про рішення виконкому міської ради № 264 від 24.06.05р. "Про тарифи на житлово-комунальні послуги". Після тривалого обговорення було прийнято рішення призупинити попереднє рішення щодо тарифів до 30.08.2005 р., яке розглянути на позачерговій сесії міської ради, тимчасовій контрольній комісії, яку очолив депутат міської ради А.Пєшлаков (виборчий округ № 21) було доручено перевірити обгрунтованість підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги і внести пропозиції на розгляд сесії міської ради.
Було також вирішено звернутись до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голови Київської обласної державної адміністрації з проханням передбачити в державному бюджеті України дотації бюджету міста Біла Церква на покриття різниці між існуючим рівнем комунальних тарифів та реальними затратами комунальних підприємств міста на надання житлово-комунальних послуг.
В роботі сесії взяли участь народний депутат України С.Челноков, депутати Київської обласної ради В.Гламазда та Є.Богородська, члени виконкому міської ради, лідери міських організацій політичних партій та громадських об'єднань, представники засобів масової інформації.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_189.html