Будівництво терапевтичного корпусу міської дитячої лікарні
Тема: Новини медицини
Дата:07-08-2005 19:00:00


04 серпня депутат Київської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з соціально-економічної розвитку області В.І. Гламазда зустрівся на об'єкті будівництва терапевтичного корпусу міської дитячої лікарні із представниками дитячої лікарні та її головним лікарем С. Богородською і головним підрядником будівельних робіт представниками та генеральним директором ВАТ “Міськбуд” В.Часновським.
В ході зустрічі депутат Київської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з соціально-економічного розвитку області В.Гламазда зазначив, що на завершення будівельних робіт було виділено І млн. 800 тис. грн., Зокрема, завдяки клопотанню народного депутата України Д.Рудковського було виділено 1 млн, грн., депутати Київської обласної ради С. Богородська та В.Гламазда прийняли рішення перерахувати на будівництво нового корпусу дитячої лікарні по 100 тис. грн., кожен - кошти, які передбачені на виконання депутатських повноважень, а також з місцевого бюджету було виділено 600 тис. грн.. Із запільної суми виділених 1 млн, 800 тис. грн., та наявних 600 тис. грн. за 7 місяців 2005р. освоєно лише 170 тис. грн.
Це свідчить про те, що роботи проводяться в дуже повільному темпі, об‘єкт такого масштабу мають обслуговувати 50 чол., а фактично працює: лише 5 чол.
В ході зустрічі було внесено пропозицію скласти робочий графік щотижневого порядку виконання робіт, додержання якого буде контролюватись на поточних щотижневих нарадах.
Підводячи підсумки зустрічі депутат Київської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з соціально-економічного розвитку області В.Гламазда вніс пропозицію винести розгляд даного питання на засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з метою знаходження шляхів швидкого та якісного завершення будівельних та оздоблювальних робіт.
В заході взяли також участь начальник відділу капітального будівництва міської ради С.Вутько, головний інженер ВАТ "Міськбуд" В.Гуцал та представники місцевих засобів масової інформації.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_187.html