Презентація-концерт газети “Товариш”
Тема: Різні новини
Дата:13-07-2005 19:00:00


07 липня в місті відбулася презентація-концерт газети Соціалістичної партії України “Товариш” (головний редактор А.Черніков). Виступаючи перед присутніми голова Соціалістичної партії України, народний депутат України О.Мороз охарактеризував суспільно-політичну та соціально-економічну ситуації в країні, окремо зупинився на проблемах вступу України до СОТ, підготовки СПУ до участі в парламентських виборах 2006 року, проведення реформ в системі освіти та охорони здоров'я.

     Народний депутат України О.Мороз відзначив роботу колективу газети “Товариш” щодо об'єктивного висвітлення важливих подій внутрішньополітичної ситуації в країні,  розвитку міждержавних відносин України.

       Голова Соціалістичної партії України О.Мороз відповів на запитання присутніх, що в основному стосувалися  участі СПУ у виборах 2006 року до Верховної Ради України, обласних, районних, міських рад, можливості вступу України до СОТ та НАТО,  підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та інші.

       В заході взяли участь народний депутат України Д.Рудковський (фракція СПУ), головний редактор  газети  “Товариш” А.Черніков, другий секретар Київського  обкому СПУ І.Чернявський, перший секретар  Білоцерківського міськкому СПУ, депутат міської ради М.Пшенік, представники громадськості та місцевих засобів масової інформації.

       Народний депутат України О.Мороз провів прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ, в ході якої відповів на запитання про проведення адміністративно-територіальної реформи в Київській області,  ситуації  у Верховній Раді України щодо голосування  по вступу нашої країни до СОТ.Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_174.html