Громадські слухання
Тема: Міськвиконком
Дата:13-07-2005 19:00:00


06 липня в місті відбулись громадські слухання щодо експерименту з адміністративно-територіальної реформи в Київській області. В ході громадських слухань розглядались питання пов'язані з історичними аспектами адміністративно-територіального устрою України та метою його реформування, моделювання проекту Закону України “Про територіальний устрій України” на прикладі Київської області; фінансово-економічне обгрунтування проведення адміністративно-територіальної реформи.
Присутніх ознайомив з питаннями, які розглядались – радник першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації О.Узів.

В заході взяли участь керуючий справами міськвиконкому М.Мельник, голова постійної депутатської комісії міської ради з питань законності та правопорядку Б.Смуток, голова постійної комісії міської ради з питань охорони здоров'я Г.Яценко, голова тимчасової контрольної комісії з питань ефективного використання земель територіальної громади м. Біла Церква, депутат міської ради С.Якимчук, сільські голови Білоцерківського, Сквирського, Рокитнянського районів Київської області, представники політичних партій та громадських об'єднань, регіональних та місцевих засобів масової інформації.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_171.html