Нарада з питань життєдіяльності міста
Тема: Міська рада
Дата:21-06-2005 19:00:00


13 червня перший заступник міського голови В. Якимчук та заступник міського голови І. Савельєв провели нараду з питань життєдіяльності міста з керівниками підприємств, установ та організацій.
В ході наради розглядались питання щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та знаходження шляхів залучення коштів на реконструкцію та будівництво доріг в м. Біла Церква.
Зокрема, заступник міського голови І. Савельєв, ознайомив присутніх з аналізом впливу регуляторних актів для прийняття рішень Білоцерківським виконавчим комітетом стосовно введення в дію нових тарифів на утримання житла та прибудинкових територій, водопостачання, водовідведення і теплопостачання. З цього приводу працювала тимчасова комісія до складу якої ввійшли спеціалісти галузей, а також представники міських політичних партій та громадських об‘єднань.
В ході заходу перший заступник міського голови В. Якимчук поінформував присутніх про організацію ремонтних робіт міських доріг, на який Кабінетом Міністрів України виділено 2,4 млн. грн. Але, оскільки цих коштів недостатньо, перший заступник міського голови В. Якимчук звернувся до керівників підприємств, установ та організацій з проханням перерахувати добровільні внески на спеціальний рахунок на ремонт автошляхів. А також запропонував підприємствам міста відремонтувати за власні кошти території доріг, прилеглих до їх установ.
В ході наради перший заступник міського голови В.Якимчук та заступник міського голови І. Савельєв дали відповіді на питання присутніх, більшість яких стосувались порядку проведення запланованих ремонтних робіт на дорогах міста та введення нових тарифів на утримання житла і прибудинкових територій, водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_160.html