Громадські слухання щодо експерименту з адміністративно-територіальної реформи
Тема: Міськвиконком
Дата:14-06-2005 19:00:00


11 червня в місті відбулись громадські слухання щодо експерименту з адміністративно-територіальної реформи в Київській області.
В своєму вступному слові голова Київської облдержадміністрації Є. Жовтяк зазначив, що метою громадського обговорення є розгляд перспектив і підходів до реформування адміністративно-територіального устрою, оскільки в суспільстві є потреба регіональної розбудови, налаштованої до потреб населення: створення належних умов для надання громадянам соціальних, адміністративних, комунальних, громадських послуг, запровадження принципу повсюдності місцевого самоврядування, формування дієздатної, забезпеченої ресурсною базою, ефективної громади, раціональної системи територіального устрою та ін.
В ході громадських слухань розглядались питання моделювання проекту Закону України “Про територіальний устрій” на прикладі Київської області; концептуальні підходи щодо надання послуг населенню на рівні громади, району, області; повноваження органів місцевого самоврядування на рівні громади, району, області та повноваження обласної державної адміністрації; фінансово-економічне обгрунтування проведення експерименту в Київській області.
Присутніх ознайомили з питаннями, які розглядались – директор Науково-дослідного інституту геодезії та картографії Ю. Карпінський, заступник начальника управління з питань взаємодії з місцевими органами влади, завідуючий відділом Секретаріату Кабінету Міністрів України О. Матвіїшин, заступник голови Київської облдержадміністрації Ю. Ковбасюк.
В ході заходу учасники зборів мали змогу висловити свої точки зору стосовно проету громадського обговорення адміністративно-територіального устрою, а також отримати відповіді на поставлені питання від виступаючих.
В заході взяли участь голова Київської обласної ради М. Приймаченко, депутати обласної ради, представники місцевого самоврядування, міські, сільські голови Київської області, представники політичних партій та громадських об'єднань, центральних і регіональних засобів масової інформації.
В ході прес-конференції для представників засобів масової інформації голова Київської облдержадміністрації Є. Жовтяк, заступник начальника управління з питань взаємодії з місцевими органами влади, завідуючий відділом Секретаріату Кабінету Міністрів України О. Матвіїшин та ін. дали відповіді на поставлені питання щодо втілення проекту реформування адміністративно-територіального устрою в життя.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_157.html