Засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичай
Тема: Новини екології
Дата:14-06-2005 19:00:00


09 червня відбулось засідання постійної комісії міськвиконкому з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке вів заступник міського голови, голова комісії І. Савельєв.
В ході засідання були розглянуті питання про санітарно-епідемічну ситуацію в місті та заходи щодо недопущення її ускладнення в 2005 році, заходи по запобіганню розповсюдження захворюваності на малярію та профілактиці дирофіляріозу в м. Біла Церква в 2005 році та ін.
Зокрема, головний лікар Білоцерківської міської санітарно-епідеміологічної станції А. Добрянський зазначив, що санітарно-епідемічна ситуація в місті у весняно-літній період залишається напруженою. Актуальними є проблеми профілактики гострих кишкових інфекцій, малярії та дирофіляріозу, проведення ремонтів зношених мереж водопостачання та каналізації, приведення стану ринків міста у відповідність з вимогами ветеринарно-санітарних правил та ін.
Відповідно до “Комплексного плану дій щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя у весняно-літній період 2002-2005 рр.”, затвердженого рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ряду керівників управлінь та служб міської ради, підприємств, установ і організацій міста було доручено провести заходи з метою попередження та профілактики захворювань серед населення міста.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_153.html