Фестиваль дитячої та юнацької творчості “Таланти твої, Київщино”
Тема: Діти
Дата:08-06-2005 19:00:00


Заключне свято фестивалю дитячої та юнацької творчості “Таланти твої, Київщино”, відбулося у Білій Церкві. Проведено гала-концерт лауреатів цього фестивалю та церемонію нагородження переможців IV і ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів, членів Малої академії наук України, а також відзначення кращих дитячих творчих колективів Київської області.
У 2004 - 2005 навчальному році на Всеукраїнських олімпіадах з 18 базових дисциплін Білу Церкву представляли 9576 учнів закладів освіти міста, які вибороли 61 призове місце на ІІІ обласному та 7 призових місць на IV Всеукраїнському етапах олімпіад. На II та III етапах Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН України призерами стали відповідно 44 та 6 білоцерківських учнів.
У заході взяли участь заступник голови Київської обласної державної адміністрації В. Кондрук, начальник управління освіти і науки Київської облдержадміністрації В. Бутник та його перший і заступник О. Ситніков, ректор Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Н. Клокар, секретар Білоцерківської міської ради В. Павловський, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради О.Олійник та ін.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_149.html