Питання індивідуального опалення в квартирах багатоквартирних житлових будинків
Тема: Міськвиконком
Дата:16-05-2005 19:00:00


Щодо врегулювання питання індивідуального опалення в квартирах багатоквартирних житлових будинків.
Питання встановлення в квартирах багатоквартирних житлових будинків індивідуальних опалювальних установок  є на сьогодні досить актуальним.
Разом з тим, цілеспрямована робота теплопостачальних підприємств міста з впровадження енергозберігаючих заходів, направлених на економію енергоносіїв, підвищення якості послуг з теплопостачання та недопущенню стрімкого росту тарифів на тепло і гарячу воду не досягне успіху, якщо не буде збережена єдина система централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання в багатоквартирних будинках житлового фонду.
Нормативно-правова база чинного законодавста, яким регулюється питання індивідуального опалення в квартирах багатоквартирних будинків не відповідає вимогам часу і інтересам всіх мешканців багатоквартирних будинків користувачів централізованим теплопостачанням та   гарячим водопостачанням.
Виходячи із вищевикладеного, приймаючи до уваги необхідність нормативно-правового врегулювання проблеми, на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про житлово-комунальні послуги” від 24.06.2004 р., “Правил надання населенню послуг з водо,- теплопостачання та водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.1997 № 1497, листа Київської обласної санітарно-епідеміологічної станції від 15.12.2003 № 2624, листа держбуду України № 12-12/2-27 від 24.12.2004  виконавчий комітет міської ради вирішив:
 
1.
Встановити, що влаштування опалювального обладнання в приміщеннях квартир багатоквартирних житлових будинків поширюється тільки на нове будівництв, реконструкцію житлових будинків (за умови влаштування поквартирного опалення всіх квартир будинку).
2.
В виняткових випадках надавати дозвіл на видачу технічних умов для влаштування опалювального обладнання в приміщеннях квартир багатоквартирних житлових будинків тільки після складання акту-обстеження даної квартири комісією з представників теплопостачальної організації, балансоутримувача будинку, санітарно-епідеміологічної станції. Рішення щодо висновків  зазначеної комісії приймаються на засіданні місмького виконавчого комітету.
3.
Директору  КП “Білоцерківтепломережа” розробити  за участю фахівців управління житлово-комунального господарства та санітарно-епідеміологічної станції  форму акта-обстеження зазаначеного в п.2 даного рішення.
4.
Встановити що з наймачів та власників квартир в яких вже встановлено індивідуальне опалювальне обладнання стігується плата за теплозабезпечення  місць загального користування в багатоквартирному будинку.
5.
Балнсотримувачам будинків провести ревізію житлового фонду на наявність технічної документації  на існуюче індивідуальне опалювальне обладнання.
6.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов‘язків.
 
Міський голова
Г. В. Шуліпа


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_142.html