Нарада з керівниками підприємств, установ і організацій міста
Тема: Міськвиконком
Дата:13-04-2005 19:00:00


05 квітня міський голова Г.Шуліпа провів нараду з керівниками підприємств, установ і організацій міста, в ході якої розглядались питання про підготовку до святкування 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні і проведення весняного двомісячника санітарної очистки та благоустрою міста.
В ході наради заступник міського голови В.Савчук зазначив, що міською владою приділяється значна увага соціальному захисту ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни, ознайомив присутніх з планом заходів щодо відзначення в місті 60 - річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Нещодавно міський голова Г.Шуліпа підписав розпорядження про проведення весняного двомісячника санітарної очистки та благоустрою міста. З даним розпорядженням присутніх ознайомив начальник управління житлово-комунального господарства В.Штика, який акцентував увагу керівників підприємств різних форм власності, організацій та установ на персональній відповідальності за виконання заходів весняного двомісячника санітарної очистки та благоустрою міста, який триватиме з 01 квітня по 01 червня 2005 року.
Керівникам підприємств, установ та організацій доручено забезпечити виділення транспортних засобів для якісного проведення двомісячника санітарної очистки міста, організувати належну роботу по благоустрою закріплених за їх підприємствами територій.
Згідно розпорядження міського голови Г.Шуліпи встановлено єдиний санітарний день міста – п‘ятниця кожного тижня.
Міський штаб буде регулярно, два рази на місяць, розглядати хід виконання робіт, запланованих на двомісячник.
В ході наради міський голова Г.Шуліпа акцентував увагу присутніх на необхідності чіткої роботи керівників підприємств, установ, організацій та громадян міста по проведенню весняного двомісячника санітарної очистки і благоустрою. Міським головою була звернута увага на проблему виникнення стихійних сміттєзвалищ, особливо в районах приватного сектора, наголошено на необхідності підтримання належного стану міських транспортних зупинок, екологічного та санітарного стану річки Рось і її берегів, автомобільних стоянок, міських газонів, насаджень дерев та кущів.
Міський голова Г.Шуліпа наголосив на упорядкуванні і приведенні у належний стан кладовищ, меморіальних комплексів та пам‘ятників, встановленню контролю за виконанням робіт щодо будівництва і ремонту доріг, тротуарів, внутрішньобудинкових під'їздів та ін.
Міський голова Г.Шуліпа зазначив, що будуть проводитись виїздні засідання штабу на ті підприємства, де не будуть виконуватись роботи по проведенню весняного двомісячника санітарної очистки і благоустрою в повній мірі.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_133.html