Рішення позачергової сімнадцятої сесії міської ради двадцять четвертого скликанн
Тема: Міська рада
Дата:24-11-2004 20:00:00


БІЛОЦЕРКІВСЬКА      МІСЬКА      РАДА
КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 24 листопада 2004р.

м.Біла Церква

позачергової сімнадцятої сесії міської ради двадцять четвертого скликання


Про суспільно-політичну ситуацію,
що склалася в Україні та в місті
після проведення повторного
голосування по виборах
Президента України


Ми, депутати Білоцерківської міської ради, глибоко стурбовані політичною ситуацією, що склалася в Україні після проведення другого туру президентських виборів.
Щоб зберегти громадянський мир у місті та регіоні, забезпечити дотримання правопорядку і визначити ставлення міської ради до поточного становища в державі ми зібралися на свою позачергову сесію.
Дії, які зараз проходять в Україні, можуть привести до розколу країни, поставити під загрозу здобутки України в сфері демократизації суспільства та її економічного розвитку. Під питання може бути поставлене саме існування української держави.
Вибори в Білій Церкві відбулися чесно і демократично, завдяки роботі територіальної та дільничних комісій, міської влади та інших учасників виборчого процесу. Білоцерківці мали змогу вільно і демократично висловити свою позицію. Депутати міської ради з повагою ставляться до волевиявлення своїх виборців та підтримують їх вибір - Віктор Ющенко. Позиція виборців, безумовно, буде врахована в роботі міської ради і її виконавчого комітету.
Разом з тим за інформацією учасників виборчого процесу, журналістів багатьох телерадіокомпаній, інших засобів масової інформації під час голосування та підрахунку голосів в регіонах України мали місце масові порушення та фальсифікації волевиявлення громадян України.
Ми вважаємо, що всі політичні сили зараз повинні проявити мудрість, витримку і зваженість заради майбутнього суверенної української держави та наших дітей.
Ми вважаємо недопустимим використання неповнолітніх дітей всіма політичними силами у політичних акціях. .

На підставі викладеного та керуючись статтями 38 та 140 Конституції України, ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Білоцерківська міська рада вирішила:


1. У зв`язку з масовими виступами громадян проти фальсифікації результатів виборів Президента України та неналежною організацію виборів висловити громадянську недовіру Центральній виборчій комісії.

2. Звернутися до Верховної Ради України, Верховного Суду України з пропозицією визнати вибори недійсними на тих виборчих дільницях, на які 21 листопада не були допущені спостерігачі від одного або іншого кандидата в Президенти України, де і були допущені масові факти фальсифікації виборів. Звернутися до Генеральної Прокуратури України з пропозицією дати правову оцінку фактам порушення виборчого законодавства та притягнути до відповідальності винних в скоєні цих порушень.

3. Звернутися до голови Верховної Ради України В.М.Литвина негайно організувати переговори з претендентами на пост Президента України з метою розблокування напруженої ситуації. Вважаємо, що всі спірні питання повинні перш за все вирішувати за столом переговорів.

4. Міському відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області (Погорілий О.М.) забезпечити в місті дотримання законності і правопорядку.

5. Дане рішення направити до Верховного Суду України, Генеральної прокуратури України, Президента України, Верховної Ради України, Центральної виборчої комісії та штабів обох кандидатів в Президенти та оприлюднити в місцевих засобах масової інформації.

Міський голова                                                                         Г. Шуліпа
 

 
Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_128.html