Відділ у справах сім`ї та молоді
Тема: Молодь
Дата:17-11-2004 20:00:00


Новини відділу у справах сім`ї та молоді
27 листопада п. р. о 16-00 год. в приміщенні Палацу культури та дозвілля (колишній Будинок культури з-ду ГТВ) в рамках акції „Молодь проти СНІДу" ( до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом) відбудеться молодіжна програма „Музичний марафон „Контакт". В програмі беруть участь рок-групи та окремі виконавці - вихованці Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання „Дивосвіт". Програму даного марафону зініційовано та започатковано вихованцями музично-вокальної студії „Контакт" у 2000 році. Щорічно в ній беруть участь понад 500 осіб з числа молоді нашого міста. Протягом марафону його учасники закликають молодь до здорового способу життя, волонтери міського Центру соціальної служби для молоді розповсюджують інформаційно-довідкові матеріали профілактичного змісту.
04 листопада п. р. відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІУ рівня акредитації міста Біла Церква на 2004-2005 навчальний рік. Згідно Положення про щорічну стипендію міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів міста стипендіатами міського голови, після підписання ним відповідного розпорядження, яким затверджуються кандидатури стипендіатів стануть 19 кращих студентів, які успішно навчаються, здійснюють наукові дослідження та приймають активну участь у громадському житті міста. Розпорядженням міського голови від 04.11.2004 р. № 743Р „Про затвердження розміру стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV р. а. міста Біла Церква на 2004-2005 навчальний рік" стипендію встановлено в розмірі 120,0 грн.
Наприкінці листопада місяця в місті Києві відбудеться 3 ( завершальний) етап Всеукраїнського чемпіонату команд клубу веселих і кмітливих „Осінній етюд", який проводиться з метою консолідації зусиль зацікавлених центральних органів виконавчої влади та молодіжних громадських організацій в розвитку молодіжного руху КВК, створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку учнівської та студентської молоді. Чемпіонат КВК проводиться Міністерством освіти і науки, Міністерством культури і мистецтв. Міністерством у справах сім‘ї, дітей та молоді за участю інших Центральних органів виконавчої влади, Всеукраїнської спілки молодіжних та дитячих громадських організацій „Національна рада молодіжних організацій України" та інших громадських організацій, які виявляють бажання надати організовану, фінансову та іншу допомогу в проведенні чемпіонату КВК. Безпосереднє керівництво чемпіонатом КВК здійснює центральний оргкомітет, склад якого затверджується Міністерством освіти і науки України. До участі у фестивалі запрошуються переможці 2 ( обласного) етапу. Київську область представляє команда КЕШ „Титанік" Технолого-економічного коледжу Білоцерківського державного аграрного університету - володар кубка міського голови серед команд КВН 2002 та 2003 років, переможець обласного чемпіонату команд КВН Київщини 2004 року, член Асоціації команд КВН України.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_127.html