День української писемності та мови
Тема: Новини культури
Дата:15-11-2004 20:00:00


09 листопада в місті відбулись урочистості з нагоди Дня української писемності та мови і вшанування лауреата Державної премії ім. Т.Г.Шевченка письменника В.Міняйла з нагоди 85-ї річниці з Дня народження.

Міський голова Г.Шуліпа, вітаючи письменників, працівників культури, вчителів -української мови і літератури, представників громадських організацій, наголосив, що міська влада високо цінує роботу з пропаганди українського слова, виховання в білоцерківців гордості за рідну мову.
Г.Шуліпа вручив ряду письменників та діячів культури подяки міського голови і грошові винагороди, а також вручив голові Українського товариства російської культури "Русь" Т.Шаровій посвідчення про занесення її імені до Золотого фонду міста.
Міський голова привітав лауреата         Державної премії ім. Т.Г.Шевченка письменника В.Міняйла з 85 - річним ювілеєм, нагородив його нагрудним знаком "За заслуги перед містом". Також ювіляр отримав вітання, цінні подарунки, почесні грамоти та подяки від голови Білоцерківської районної державної адміністрації С.Вахнія та голови Білоцерківської районної ради   В.Дудника,  ректора  Білоцерківського  державного  аграрного  університету,  академіка В.Власенка, представників Національної спілки письменників України та ін. Того ж дня відбулося відкриття виставки "Чарівний світ вишивки".
На виставці представлені біля 50 вишитих робіт Л.Шустерман, якій міській голова Г.Шуліпа вручив нагрудний знак "Відзнака міського голови".
В заходах взяли участь заступник міського голови В.Савчук, начальник відділу культури міської ради І.Михальченко, громадськість міста.Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/news_121.html