Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти

 

Засідання президії міської ради та постійних депутатських комісій

Міська рада20 листопада відбулося засідання президії міської ради та постійних депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку міста і екології та у справах бюджету, фінансів і цін. Вів засідання міський голова В. Савчук.
В ході засідання заступник міського голови Є. Дорош ознайомив присутніх із пропозиціями, поданими управліннями, відділами та іншими підрозділами міської ради для розгляду та включення їх в Програму соціально-економічного і культурного розвитку м. Біла Церква на 2008 рік.
Дані пропозиції включають в себе пріоритетні завдання міської влади щодо розвитку кожної галузі міста та шляхи їх вирішення.
До кінця поточного року та початку 2008 року Програма соціально-економічного та культурного розвитку м. Біла Церква на 2008 рік буде доопрацьована із врахуванням міського і державного бюджетів на 2008 рік та затверджена міською радою.
В ході обговорення пропозицій присутні висловили ряд побажань і зауважень до майбутньої Програми та отримали відповіді на питання, які їх цікавили від керівників управлінь, відділів та служб міської ради. В заході взяли участь керівники ряду структурних підрозділі міської ради, представники міських ЗМІ.
Прислал: на 10-12-2007 (1729 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Презентація нової збірки поезій В. Грабовського

Новини культури21 листопада відбулася презентація нової збірки поезій члена Національної спілки письменників України, лауреата Всеукраїнської літературної премії ім. В. Сосюри В. Грабовського -"Вербна неділя". В ході літературного вечора присутні ознайомились із творчим і життєвим шляхом поета та поезіями з його нової збірки.
В заході взяли участь член Національної спілки письменників України, голова Білоцерківського міськрайонного об`єднання ВУТ "Просвіта" ім. Т. Г. Шевченка, лауреат літературно-мистецької премії ім. Нечуя-Левицького В. Іванців, член Національної спілки письменників України, Почесний громадянин м. Біла Церква, лауреат ряду літературно-мистецьких премій України, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Білоцерківського аграрного університету А. Гудима, представники творчої інтелігенції та громадськості міста.
Прислал: на 10-12-2007 (1951 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Круглий стіл

Різні новини21 листопада відбулося засідання круглого столу "Сталепрокатний завод. Влада з народом чи проти народу", Ініційоване Білоцерківською громадською організацією "Біла Церква- наш дім".
В ході засідання присутні обговорили питання можливого будівництва в м. Біла Церква сталепрокатного заводу, зупинилися на проблемах екологічної безпеки діяльності підприємства, використання енергетичних та водних ресурсів міста, необхідності врахування думки жителів міста щодо доцільності будівництва заводу.
В обговоренні цих питань взяли участь міський голова В. Савчук, депутати Київської обласної ради І. Шилов (фракція БЮТ), В. Мазуренко (фракція Партії регіонів), заступник міського голови М. Антонюк, депутат міської ради С. Смолякова (фракція БЮТ), голова Білоцерківської міської громадської організації "Біла Церква - наш дім" А. Леонов, керівники ряду управлінь міської ради, представники громадськості та міських ЗМІ.
Прислал: на 10-12-2007 (1692 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 1)

<< 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 270 >>


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.03 секунды и 3 запросов к БД за 0.00726 сек.
Memory usage: 546 096. Peak memory usage: 786 432