Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти

 

Вручення посвідчень членів Національної спілки театральних діячів

Новини культури27 листопада в місті відбулося урочисте вручення посвідчень членів Національної спілки театральних діячів України 24 працівникам та акторам Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського.
Вручаючи посвідчення, голова Національної спілки театральних діячів України Л. Танюк та голова Київського міжрегіонального відділення Національної спілки театральних діячів України Т. Колганов привітали молодих акторів із значною подією, побажали театральному колективу нових творчих досягнень і подальшого розвитку. Ряд акторів театру також отримали грамоти Національної спілки театральних діячів України.
В ході заходу міський голова В. Савчук зазначив, що для міста ця подія є важливою, адже вступ до лав Національної спілки театральних діячів України молодого покоління сприятиме відродженню українського театрального мистецтва та культурного розвитку білоцерківців.
В. Савчук наголосив, що міська влада та Київська обласна рада працюють над розглядом варіантів проектів щодо будівництва нового приміщення для Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського.
В заході взяли участь заступник начальника управління культури і туризму Київської облдержадміністрації. Заслужений діяч мистецтв України В. Шлапак, директор, художній керівник Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського В. Усков. Заслужений артист України В. Репін, Член Національної спілки письменників України. Почесний громадянин м. Біла Церква, лауреат ряду літературно-мистецьких премій України, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Білоцерківського державного аграрного університету А. Гудима. Заслужений працівник культури України, член правління Українського Фонду культури А. Кульчицький, представники творчої інтелігенції, громадськості та міських ЗМІ.
Прислал: на 11-12-2007 (2220 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 5)

 

Зустріч міського голови В. Савчука з молодіжним активом міста

Молодь28 листопада відбулась зустріч міського голови В. Савчука з молодіжним активом міста.
В ході заходу міський голова зазначив, що такі зустрічі молодіжного активу з міською владою є традиційними і важливими, адже на них обговорюються стан реалізації державної молодіжної політики в місті, проблеми молоді та шляхи їх вирішення.
В ході зустрічі начальник відділу у справах сім`ї та молоді міської ради О. Литвинчук поінформував, що в місті 35,5% від загальної чисельності населення міста є молоді люди віком від 14 до 35 років. У вищих навчальних закладах за денною формою навчання здобувають професійну освіту близько 9 тис. студентів.
Останнім часом суттєво пожвавився молодіжний рух в місті. На сьогодні діє 23 молодіжних та дитячих організацій, координаційна рада з питань молодіжної політики при міськвиконкомі, студентська рада вищих навчальних закладів.
Прислал: на 11-12-2007 (1925 прочтений)
(подробнее... | 2480 байтов еще | Рейтинг: 0)

 

Зустріч з дітьми, хворими на цукровий діабет та їх батьками

Різні новини30 листопада відбулася традиційна зустріч міського голови В. Савчука з дітьми, хворими на цукровий діабет та їх батьками.
В ході заходу В. Савчук зазначив, що такі зустрічі є дуже важливими, адже вони дають змогу виявити всі проблемні питання, що існують серед людей даної категорії та заслухати усі пропозиції і зауваження щодо подальшої роботи міської влади по їх вирішенню.
Міський голова наголосив, що головним завданням міської влади в роботі з людьми, хворими на цукровий діабет є забезпечення їх необхідними медикаментами та створення в місті реабілітаційного діабетичного центру.
В ході заходу В Савчук вручив 41-й дитині матеріальну допомогу, а депутат міської ради М. Дашкевич ( фракція "Народний Союз "Наша Україна", депутатська група "За майбутнє Білої Церкви") - солодощі. В заході взяли участь заступник міського голови М. Антонюк, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Л. Похила, начальник управління охорони здоров`я міської ради А. Рогов, начальник управління соціального захисту населення міської ради О. Коробченко. представники міських ЗМІ.
Прислал: на 11-12-2007 (1677 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

<< 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 270 >>


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.05 секунды и 3 запросов к БД за 0.01877 сек.
Memory usage: 545 520. Peak memory usage: 786 432