Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти

 

День міліції

Правоохорона19 грудня в місті відбулися урочистості з нагоди Дня міліції. Міський голова В.Савчук привітав присутніх працівників міліції та ветеранів, відзначив високий професійний рівень правоохоронців міста у сфері боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку, зазначив, що міська влада надає посильну допомогу та підтримку правоохоронцям міста, акцентував увагу на співпраці міської влади та керівництва міського відділу міліції.
Міський голова вручив ряду працівників та ветеранів правоохоронних органів подяки.
Для покращення матеріально-технічного забезпечення міському відділу міліції було придбано 5 тон пального.
Працівників правоохоронних органів міста привітав зі святом начальник Білоцерківського міського відділу ГУ МВС України в Київській області полковник міліції Ю.Квятківський, який вручив ряду правоохоронців відзнаки, грамоти та подяки від Головного управління МВС України в Київській області та міського відділу міліції.
Присутні правоохоронці та ветерани отримали вітання від начальника Білоцерківського міськрайонного відділу управління СБУ в Київській області Ю.Гутевича, представників громадськості міста.
В заході взяли участь депутати Київської обласної ради І.Шилов (фракція БЮТ), депутати міської ради та члени виконкому, заступники міського голови, представники місцевих ЗМІ.
Прислал: на 02-01-2008 (2720 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

День св.Миколая

19 грудня в місті відбулося ряд заходів з нагоди Дня св.Миколая. Цього дня вітання та подарунки від міського голови В.Савчука приймали діти, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, якими опікується українська православна церква Київського патріархату, а її настоятелю - протоірею М. Паукову були вручені кошти на підтримку церкви. Міський голова В.Савчук відвідав дитячий будинок сімейного типу родини Бондар, де привітав його вихованців з Днем св. Миколая та вручив їм святкові подарунки.
Вихованців дитячого будинку сімейного типу Бондар також привітали депутат міської ради І.Сердюк (фракція СПУ) та представники ПП "Валоїс", які вручили їм цінні подарунки та солодощі.
Цього ж дня за дорученням міського голови його заступник М.Антонюк привітав зі святом вихованців дитячих будинків "Волошка" (директор -Н.Кущенко) та "Материнка" (директор М.Шульга).
Учнівський та педагогічний колективи дитячого будинку "Материнка" також отримали вітання та подарунки з нагоди 8- ї річниці з дня заснування закладу від архієпіскопа Білоцерківського і Богуславського, владики Митрофана, начальника управління освіти і науки міської ради О.Олійника, голови міськкому профспілки працівників освіти і науки України В.Чепурченка, які вручили грамоти управління освіти і науки міської ради ряду педагогічних працівників.
В цей день діти - інваліди, сироти та з малозабезпечених сімей проглянули святкову дитячу виставу в Київському обласному музично-драматичному театрі ім. П.Саксаганського і також отримали солодощі.
В заходах також взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Л.Похила, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Коробченко, представники громадськості, міських ЗМІ та ін.
Прислал: на 02-01-2008 (2050 прочтений)
(подробнее... | 3532 байтов еще | Рейтинг: 0)

 

27-ї сесія міської ради V скликання

20 грудня відбулося засідання 27-ї сесії міської ради V скликання , яке вів міський голова В. Савчук.
На початку сесії була заслухана інформація голови територіальної виборчої комісії О. Галабурди щодо змін в складі депутатського корпусу міської ради. Зокрема, на засіданні було визнано повноваження депутата Білоцерківської міської ради С. Супруновича, обраного за списками блоку політичних партій "Народний союз" "Наша Україна", замість С. Якимчука, який працює заступником міського голови.
В ході засідання був затверджений звіт міського голови про роботу виконавчого комітету та Білоцерківської міської ради за 2007 рік. Під час звіту міський голова В. Савчук прозвітував про основні напрямки роботи виконавчого комітету та міської ради в поточному році. Зокрема, акцентував увагу на роботі по наповненню бюджету міської ради, доходна частина якого в 2007 році зросла на 40% у порівнянні із 2006 роком.
Міський голова детально поінформував про роботу щодо підтримки та розвитку в місті таких галузей як - будівництво, житлово- комунальне господарство, освіта, медицина та ін.
В. Савчук наголосив, що обговорення даного звіту відбувалось в ході засідань виконавчого комітету міської ради, президії міської ради, депутатських комісій, політично-консультативної ради. Жителі міста мали змогу ознайомитись із звітом через міські ЗМІ.
Всі пропозиції та зауваження, які були висловлені в ході обговорень, будуть враховані під час формування Програми соціально-економічного розвитку міста Біла Церква на 2008 рік.
На засіданні був затверджений звіт про виконання міської комплексної програми "Турбота" за 2007 рік.
В ході звіту начальник управління соціального захисту населення міської ради О. Коробченко зазначив, що в 2007 році, рішенням 9 сесії Білоцерківської міської ради V скликання № 188 від 26.12.2006 р. на виконання міської комплексної програми "Турбота" було виділено 600 тис. грн., що в 2 рази більше, ніж в минулому році. Відповідно збільшились і всі види надання матеріальної допомоги соціально-незахищеним верствам населення, значно поліпшились соціально-побутове та медичне обслуговування даних категорій білоцерківців, посилився соціальний захист інвалідів та ін.
В ході сесійного засідання було затверджено план роботи Білоцерківської міської ради на 2008 рік, міські програми відпочинку та оздоровлення дітей міста в наступному році та підтримки сім`ї на період до 2010 року.
Прислал: на 02-01-2008 (3098 прочтений)
(подробнее... | 5230 байтов еще | Рейтинг: 3)

<< 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 270 >>


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.04 секунды и 3 запросов к БД за -0.98427 сек.
Memory usage: 545 520. Peak memory usage: 786 432