Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти

 

До уваги підприємців

Різні новини
До уваги підприємців!
Функціонування call-центру при МЗС України
1 червня 2007 року при міністерстві закордонних справ розпочав роботу call-центр, який надає інформацію та поради з питань, що пов’язані з поїздками громадян України за кордон.
Call-центр створено в рамках реалізації урядової програми «Назустріч людям» у сфері забезпечення захисту прав та інтересів громадян України. Робота call-центру сприяє оперативному реагуванню Міністерства закордонних справ і дипломатичних установ України на не передбачувані ситуації, що можуть постати перед українськими громадянами в інших державах.

Особи, що звертаються до call-центру, мають можливість отримати відповіді на питання щодо:
- процедур і правил отримання віз для поїздок за кордон;
- консульсько-правових питань;
- особливостей перебування в інших державах;
- попередження торгівлі людьми;
- подій надзвичайного характеру.
Call-центр працює цілодобово і надає оперативні, кваліфіковані та безоплатні консультації.
Окрім того, МЗС України опрацьовує можливість надання додаткових послуг для абонентів мобільного зв’язку, зокрема, надсилання при переході у режим роумінгу sms-повідомлень із контактними даними українських консульських установ у країні перебування абонента та згаданого call-центру, а також введення єдиного скороченого номеру call-центру для всіх українських операторів.
Звертатись із запитами до call-центру можна як за телефоном, так і електронною поштою.
Телефон call-центру у Києві – (+38 044) 238-15-50
Електронна адреса – callcenter@mfa.gov.ua

Начальник відділу з питань розвитку підприємництва Гнатюк О.І.
Прислал: на 11-02-2008 (1740 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Про тарифи на транспортні послуги

Міська радаПро тарифи на транспортні послуги

Розглянувши звернення керівників підприємств-перевізників : малого приватного підприємства “Діліжанс” від 12.11.2007р. № 141, приватного підприємства “К-А-Н” від 12.11.2007р. № 147, приватного підприємства “Валоїс” від 16.11.2007р. № 129, відкритого акціонерного товариства “Білоцерківський автобусний парк” від 12.11.2007р. № 472, Білоцерківського тролейбусного управління від 15.11.2007 року № 317, з метою впорядкування пасажирських перевезень в місті Біла Церква, забезпечення необхідного рівня та якості наданих послуг, враховуючи зростання цін на паливно-мастильні матеріали, вартості запасних частин для рухомого складу, збільшення рівня мінімальної заробітної плати, відповідно до Закону України “Про автомобільний транспорт”, “Про міський електротранспорт”, п.п.2 п.а ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити тарифи Білоцерківському тролейбусному управлінню на перевезення пасажирів по місту Біла Церква в тролейбусі – 0,60 грн.
2. Погодити тарифи малому приватному підприємству “Діліжанс”, приватному підприємству “Валоїс”, приватному підприємству “К-А-Н”, відкритому акціонерному товариству “Білоцерківський автобусний парк” на перевезення пасажирів по місту Біла Церква на автобусні маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі :
автобусами – 1,00 грн.;
мікроавтобусами – 1,50 грн.
3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 21.12 2005 року № 603 “Про тарифи на транспортні послуги” .
4. Відділу інформаційних ресурсів та зв`язків з громадськістю міської ради довести до населення через засоби масової інформації дане рішення.
5. Дане рішення набирає чинності з 10 січня 2008 року.
6. Керівникам підприємств-перевізників укласти додаткові угоди до Договорів на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі в м. Біла Церква, включивши наступні пункти:
- Учні молодших класів під час навчального періоду користуються правом безкоштовного проїзду на міських автобусних маршрутах; - Учні середніх та старших класів під час навчального періоду користуються 50% знижкою вартості перевезень міськими автобусними маршрутами.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови згідно розподілу обов`язків.

Міський голова В.П. Савчук
Прислал: на 08-01-2008 (1686 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Політично-консультативна рада

Міськвиконком17 грудня міський голова В.Савчук провів засідання політично-консультативної ради за участю 15 представників міських організацій політичних партій, а саме - Всеукраїнського об`єднання "Батьківщина", Партії регіонів, Соціал-демократичної партії України (об`єднаної), Української республіканської партії "Собор", Конгресу українських націоналістів, Народно-демократичної партії, Християнсько-демократичний союз, Демократичної партії України, Партії зелених України, Партії промисловців і підприємців України, Всеукраїнського об`єднання лівих "Справедливість", Християнсько-ліберальної партії України , Народної партії, політичної партії "Совість України", політичної партії "Держава", партії „Реформи і порядок".
Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про роботу виконавчого комітету та міської ради за 2007 р., зупинився на роботі в частині наповнення бюджету, проаналізував стан житлово-комунального господарства та будівництва, роботу міської влади в галузях освіти, медицини , охорони навколишнього природного середовища та ін.
В ході засідання присутні обрали 5 координаторів ради, а саме - В.Сидоренка (УРП "Собор"), М.Журавля (Дем ПУ).В.Ямкового (Народна партія), Р.Троценка (НДС), І.Тютюнника (НДП).
Прислал: на 02-01-2008 (1729 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

<< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 270 >>


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.04 секунды и 3 запросов к БД за 0.01448 сек.
Memory usage: 545 520. Peak memory usage: 786 432