Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти

 

Розміщення вільних коштів міського бюджету

Міська радаБілоцерківська міська рада начальнику відділу інформаційних ресурсів та зв`язків з громадськістю

28.02.2008р №3-026/70

Білоцерківське міське фінансове управління повідомляє про намір розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках в установах банку (сума від 1.0 до 5.0 млн.грн.) Просимо надати умови розміщення коштів на термін 5-10 днів на електронну адресу: mfu@magnus.kiev.ua , або за телефоном 6-10-12

Начальник С.Г.Терщук
Прислал: на 06-03-2008 (1722 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Засідання виконавчого комітету міської ради

Міська рада26 лютого відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, яке вела в.о. міського голови С.Смолякова.
В ході засідання була взята до відома інформація начальника управління охорони здоров`я міської ради про стан розгляду звернень громадян за 2007 рік. Так, за звітний період до управління охорони здоров`я надійшло 129 письмових звернень та заяв від різних державних і міських установ та організацій. В заявах та зверненнях піднімались питання щодо медикаментозного забезпечення постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та хворих, що перебувають на стаціонарному лікуванні, санітарно-курортного лікування, протезування зубів і забезпечення слуховими апаратами та інше.

Крім того в 2007 році на особистий прийом до начальника управління охорони здоров`я міської ради звернулося 121 особа, яким були надані необхідні роз`яснення або допомога у вирішенні питань, що піднімалися.
В ході засідання виконавчого комітету міської ради були прийняті рішення про призначення та надання житлової субсидії окремим категоріям громадян, про проведення весняного двомісячника санітарної очистки та благоустрою міста, який триватиме з 17 березня по 30 травня ц.р.
На засіданні було підтримано рішення про затвердження Політики якості виконавчого комітету міської ради. Впровадження даного рішення відбуватимуться з метою ефективного управління, впорядкування процесів, які мають вплив на функціонування виконавчого комітету та інше відповідно до вимог державного стандарту України 1309001:2001. Членами виконавчого комітету міської ради була взята до відома інформація завідуючого сектором адмінпослуг відділу розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки міської ради щодо видачі документів дозвільного характеру суб`єктам господарювання в 2007 році та затверджені заходи реалізації вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».
В ході засідання виконавчого комітету міської ради було розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.
Прислал: на 04-03-2008 (1689 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Нарада з начальниками ЖЕКів

Різні новини26 лютого в місті була проведена нарада з начальниками ЖЕКів по підведенню підсумків роботи за 2007 рік та січень 2008 року.
В ході наради було проаналізовано стан роботи ЖЕКів за звітний період щодо ремонту житлових будинків, поточного ремонту дахів, будинкових мереж, прибирання під`їздів, прибудинкових територій, розглянуті питання матеріально-технічного та кадрового забезпечення роботи даних установ та ін.
Заступник міського голови В.Гнатюк зупинився на питаннях розрахунків населення за отримані послуги, перспективах розвитку галузі житлово-комунального господарства міста.
Заступник міського голови С.Якимчук акцентував увагу керівництва ЖЕКів на необхідності підвищення заробітної плати працівникам сфери житлово-комунального господарства, звернув увагу на покращенні надання послуг населенню міста ЖЕКами.
Присутні обговорили питання фінансового стану ЖЕКів міста, визначили пріоритетні напрямки щодо благоустрою та санітарної очистки міста В заході взяли участь начальник управління житлово-комунального господарства міської ради В.Ілляшенко, представники міських ЗМІ.
Прислал: на 04-03-2008 (1745 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

<< 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 270 >>


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.05 секунды и 3 запросов к БД за 0.01456 сек.
Memory usage: 283 376. Peak memory usage: 786 432