Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти

 

Офіційні новини

Різні новини29 липня відбулось засідання виконавчого комітету міської ради, яке вів в.о. міського голови М.Антонюк.
В ході засідання було прийнято рішення про створення ради з охорони та збереження пам’яток культурної спадщини, новий склад штабу з благоустрою міста, затверджений склад робочої групи для підготовки вихідної інформації, необхідної для перегляду нормативів питного водопостачання в м.Біла Церква, розглянуто питання про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу у вересні-листопаді 2008 року та ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.
Прислал: на 04-08-2008 (1805 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Відкриття спортивного майданчика

Новини спорту01 серпня в місті відбулося відкриття спортивного майданчика з антивандальними тренажерами.
Виступаючи перед присутніми, в.о. міського голови М.Антонюк зазначив, що міська влада завжди приділяє велику увагу розвитку фізично здорового молодого покоління білоцерківців та наголосив на роботі, яка проводиться в місті по залученню молоді до спорту.
Серед спортивних майданчиків міста, це другий з антивандальними тренажерами. Місто отримало ці сучасні тренажери від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за перемогу в огляді-конкурсі щодо благоустрою майданчиків для занять спортом.
В заході взяли участь начальник управління з питань фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації І.Куроченко, директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» П.Мартин, генеральний директор підприємства «Inter atletika» О.Дехтяр, депутат міської ради О.Ліневич (фракція «Біла Церква – регіональна»), начальник з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, представники громадськості, міських ЗМІ та ін.
Прислал: на 04-08-2008 (1818 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

 

Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

Різні новини28 липня відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку вів заступник міського голови В.Гнатюк.
В ході прес-конференції заступник міського голови поінформував присутніх про ряд заходів, які проводить міська влада щодо забезпечення життєдіяльності міста.
Зокрема, акцентував увагу на нараді, яка була проведена минулого тижня за участю представників Київської обласної державної адміністрації, служби автомобільних доріг в Київській області та проектних організацій, в ході якої було розглянуто питання щодо реконструкції шляхопроводу по Сквирському шосе, що знаходиться над залізничною магістраллю та прийнятті відповідні рішення. За оцінками фахівців на реконструкцію даного шляхопроводу необхідно близько 25 млн. грн.
На прес-конференції В.Гнатюк також поінформував про реалізацію соціальної угоди, яка була затверджена рішенням 34 сесії міської ради між виконавчим комітетом міської ради та ПІІ ТОВ «Євро Фінанс ЛТД». Так, відповідно до даної соціальної угоди було визначено 10 основних напрямків використання коштів. В цьому році передбачається освоєння 25 млн. грн. із загальної суми. Зокрема, згідно розподілу використання коштів, 3 млн. грн. буде спрямовано на введення в дію в серпні ц.р. І черги загальноосвітньої школи по вул.Зеленій, надання безповоротної фінансової допомоги в сумі 10 млн. грн. КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на здійснення заходів по підготовці до наступного опалювального сезону, запровадження енергозберігаючих технологій, розрахунки за спожиті енергоносії та ін. Станом на 28.07.2008р. згідно соціальної угоди профінансовано по визначених об’єктах 1 млн. 700 тис. грн.
Крім того, передбачається використання коштів, відповідно до соціальної угоди, на ремонт та реконструкцію ряду міських вулиць, облаштування місця для паркування автомобілів біля Критого ринку та ін.
В ході прес-конференції заступник міського голови В.Гнатюк дав відповіді на поставлені питання журналістів, що стосувалися підготовки житлово-комунального господарства в місті до опалювального періоду 2008-2009 р.р. , тарифів на житлово-комунальні послуги, розробки додаткових механізмів щодо погашення заборгованості за спожиті послуги населенням міста, подальшого використання коштів відповідно до соціальної угоди та ін.
Прислал: на 04-08-2008 (1841 прочтений)
(подробнее... | Рейтинг: 0)

<< 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 270 >>


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.02 секунды и 3 запросов к БД за 0.00928 сек.
Memory usage: 545 520. Peak memory usage: 786 432