Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


 

Освітянська перемога Київщини

Новини освіти22 травня у місті Біла Церква на щорічному святі науки і творчості «Віват, науко молода!» відбулося урочисте нагородження учнів Київської області, що здобули призові місця на обласних та загальнодержавних учнівських олімпіадах та МАН.

В рамках заходу, організованого Головним управлінням освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів та Громадським рухом «Разом із тобою» в особі громадської організації «Освітянська трибуна», було відзначено 143 учня загальноосвітніх шкіл Київщини, серед яких у 2009-2010 навчальному році 30 стали призерами на олімпіадах всеукраїнського рівня, 12 вибороли першість на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, 19 стали переможцями творчих конкурсів такого ж рівня.

Цьогорічні освітянські здобутки Київщини оцінені організаторами свята як якісно кращі. Нині область стала сильнішою, адже на всеукраїнському рівні завоювала більше призових місць порівняно із минулим роком.

ЛОКОМОТИВ ОСВІТЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Суботнім ранком до великої піднесеної зали білоцерківського будинку органної музики широкими сходами піднімалися численні делегації зі всієї Київської області. Талановитих школярів супроводжували батьки, вчителі, освітяни. Організатори свята подарували цим дітям можливість побачитися зі своїми однодумцями, під заслужені оплески піднятись на сцену, аби отримати дипломи й нагороди від визнаних науковців, відчути увагу до своєї праці та вдячність за свій внесок у розвиток нашої Батьківщини з боку небайдужої громади.
Із талановитих дітей Київської області цього року, зокрема, були відзначені: Панфілов Ілля, десятикласник, що виборов звання кращого історика на обласному та всеукраїнському етапах учнівської олімпіади (Біла Церква), учениця 8 класу Лінська Світлана, що стала першою серед своїх однолітків за знаннями з географії (Богуслав) Нагородили грамотою за ІІІ місце на республіканському етапі олімпіади у секції «генетика та селекція» Надбережну Ольгу (Києво-Святошинський район), Демещука Анатолія з Білої Церкви, що посів перше місце в Україні з археології та друге – з історії, фастівського восьмикласника Свєшнікова Артема, який виборов першість на республіканському етапі олімпіади з хімії. Відмітили переможницю (ІІ місце на всеукраїнській олімпіаді з правознавства) Пліскунову Вікторію (Славутицький район). Гордістю Київщини став учень з Переяслав-Хмельницького Губар Олександр, чиї видатні знання з біології ще у 7 класі дозволяли йому виступати на олімпіадах на рівних зі старшими класами, а в цьому році завдяки їм він поїде захищати честь України на міжнародній олімпіаді у Кореї.

РЕЙТИНГ ПЕРЕМОЖЦІВ

На заході також були відзначені і  райони, що дали Київщині найбільше переможців. У цьогорічному рейтинзі лідерами стали Бориспільський, Києво-Святошинський, Богуславський та Білоцерківський райони, Ірпінський та багато інших.
Відмітили і школи: цьогоріч важливі внески у освітянську перемогу Київщини зробили Державний ліцей, гімназія №1 міста Білої Церкви, Іванківський районний ліцей, Богуславська загальноосвітня школа №2, Славутицький ліцей, загальноосвітня школа №4 міста Фастова, ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського міста Борисполя і т.д.

За словами голови громадської організації «Освітянська трибуна», ректора КОІПОПК Клокар Наталії Іванівни, сьогодні ми вже можемо говорити про наукові школи, що формуються на Київщині, а також про ті галузі, в якій наша область виступає особливо успішно – це українська мова та література, іспанська мова, біологія.
«Сьогодні в цій урочистій залі зійшлися досвідчена і юна еліта науки, і ми вшановуємо талановитих дітей та дякуємо педагогам, науковцям, освітянам. Ми пишаємося інтелектуальними досягненнями обдарованих дітей Київщини, чекаємо від них подальшого зростання, а зі свого боку обіцяємо продовжувати робити все можливе і неможливе для створення всіх необхідний умов для їхнього творчого злету», – прокоментувала Наталія Клокар.

ВЧИТЕЛЬ УСЬОМУ ГОЛОВА

Не секрет, що успіх учня ледь не на 90% складається з праці вчителя. Тому не оминули на церемонії нагородження увагою і тих освітян, хто доклав найбільших зусиль, аби наші діти змогли посісти перші місця у освітянських перегонах.
В рамках свята дев`ять зіркових педагогів відзначив лідер Громадського руху «Разом із тобою», почесний голова громадської організації «Освітянська трибуна» Валерій Петрович Кондрук. Подяки, щирі слова, подарунки від руху «Разом із тобою» отримали: білоцерківські освітяни Потильчак Світлана, Гаврилюк Валерій, Тєрехов Володимир, Гайдаєнко Олена, Коваленко Раїса, Матущенко Тетяна, а також Накоренко Ірина з Богуслава, Наумова Юлія з Фастова та Шеремет Інна з Іванівського району.
До юних же переможців Валерій Петрович звернувся із такими словами: «Сьогодні ми вітаємо тих, хто не лише реалізовуватиме власний науковий потенціал, але й будуватиме незалежну сильну Україну. Все залежить від вас, але без підтримки також дуже важко. Тому заради вашого становлення Громадський рух «Разом із тобою» сьогодні вкладає у свою роботу серце і душу, адже ми відповідальні за умови та можливості вашого зростання і розвитку. Своєю роботою ми захищаємо гасло, що сьогодні на Київщині бути здоровим та розумним модно, і ви є чудовим втіленням цієї ідеї!».

Нагородження завершилося у піднесеній атмосфері – звернення досвідчених освітян та громадських діячів чергувалися із виступами творчих колективів. Загалом, за підсумками сьогоднішніх здобутків правомірно буде зробити висновок про якісне зростання області порівняно із минулим роком.


КОМЕНТАРІ:

«Це свято успіху, і ми із нетерпінням щороку чекаємо на нього, проте сьогоднішній захід мене просто вразив своїм рівнем та розмахом, - ділиться Тетяна Гребенчук, методист з історії КОІПОПК, що супроводжувала групу юних істориків. - Ми вшановуємо тут три складові визначного результату: це талант, прихильність фортуни та копітка праця. А такі заходи, як свято науки і творчості, звертають увагу на тих, на кого справді варто рівнятись, показують, що таких у нас багато, а також пробуджують інтерес до навчання, показують його привабливий бік тим, хто нехтує ним».

«Сьогоднішня церемонія пройшла дуже урочисто та піднесено - враження від неї надихає на творчі звершення! – коментує подію методист Броварського районного відділу освіти Віра Сорока. – Справді приємно бачити таку увагу до нашої молоді та її талантів. Переконана, що ця подія буде жваво обговорюватись в освітянських колах, та буде сприйнята як стимул до розвитку та вдосконалення, як серед школярів, так і серед вчителів. Без сумніву, свято вдалося!»

 «Це справді свято, справді пам`ятний день для мене. Адже все це було організовано спеціально для нас, це винагорода за щоденну сумлінну працю, за відмову від більш легкого дозвілля, за подолання труднощів.  – вважає В`ячеслав Пінчук, 10 клас Сквирського ліцею, переможець обласного етапу конкурсу МАН у секції «ветеринарія та зоотехнія», учасник всеукраїнського етапу турніру юних біологів разом із командою Київщини. - Нічого не може бути приємнішим, за подяку та заохочення, адже ти розумієш, що не дарма працюєш, що йдеш у правильному напрямі. Відрадно, що нині про талановиту молодь не забувають. Хочу лише подякувати та висловити сподівання, що і надалі будуть люди, які розуміють важливість такої діяльності!»

 «Мене дуже розчулило сьогоднішнє свято – я не могла втримати сліз від радості та гордості, коли мій син піднімався на сцену, де йому особисто дякував та тиснув руку видатний науковець. - ділиться враженнями мама наймолодшого із нагороджених школярів Дмитра Битіка, чотирикласника школи № 12 м. Ірпінь, що виборов І місце на республіканському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. - Всі, хто приїхали сюди сьогодні – діти, вчителі, батьки, знають ціну великого результату, знають, як це складно, скільки зусиль треба докласти, і дуже пишаються ним. Проте увага і заохочення «зі сторони», особливо на такому рівні, підтримують рішучість тримати поставлену планку і надалі, не зважаючи на жодні труднощі. Ми бачимо, що в наших дітей вірять, їхні досягнення відзначають, на них покладаються, і розуміємо, що це справді потрібно не лише нам самим, що це справді мета, за яку варто боротись».

«Значення цього свята важко переоцінити – це і нагородження тих, хто власними здібностями та наполегливістю досяг гучних перемог, і підвищення цінності навчання та знань в очах суспільства, зокрема молоді. - запевняє Свириденко Марія, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею, що посіла перші місця на обласному та республіканському етапах учнівської олімпіади з іспанської мови. - Сьогодні організатори гідно відзначили нашу працю та додали сил для подальших звершень. Ми всі відчули вдячність та підтримку, а це справді неоціненно. Я вибрала шлях навчання, науки, інтелектуальної праці винятково за покликом серця, і дуже приємно відчувати вдячність за те, що твій вибір буде корисним для суспільства. Крім того, це стимулює і наших однолітків та однокласників, показує приклад молодшим дітям – вони також підтягатимуться, ставатимуть амбіційнішими та працьовитішими, якщо будуть бачити, що власними зусиллями можна вже в такому віці досягати визнання та торувати собі шлях у гідне майбутнє. Адже сьогодні бути розумним справді модно!»


Освітяни в національному будинку органної та 
камерної музики, Біла Церква

Освітяни в національному будинку органної та камерної музики, Біла Церква


Вітальний виступ до громади

Вітальний виступ до громади

Кондрук Валерій Петрович вітає учителів із їхніми здобутками.

Кондрук Валерій Петрович вітає учителів із їхніми здобутками

Голова громадської організації «Освітянської трибуни», ректор КОІПОПК Клокар Наталія Іванівна вітає учня із перемогою

Голова громадської організації «Освітянської трибуни», ректор КОІПОПК Клокар Наталія Іванівна вітає учня із перемогою

Разместил 25-05-2010 12:19:00


Связанные темы

Новини освіти

   Рейтинг статьи   
Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо

   Опции   
Напечатать текущую страницу Напечатать текущую страницу
Отправить статью другу Отправить статью другу
   Ссылки по теме   
Вчителів викидають на вулицю
Привітання з 60-річним ювілеєм директора дитячого будинку
Загальноміські заходи з підвищення професійного рівня педагогічних кадрів
Загальноміські заходи з підвищення професійного рівня педагогічних кадрів. Січен
Установча конференція громадської організації освітян Київщини

Комментарии к статье "Освітянська перемога Київщини"
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите под своим логином1) harlams 03-11-2010 15:27:15   #   
Я был в Белой Церкви всего один раз,лет 5 назад. Но ваш город очень понравился! Чистый,красивый. Именно в таком хотелось бы жить. И хотя прошло уже много времени,воспоминания остались только самые приятные.

   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.02 секунды и 7 запросов к БД за 0.0015 сек.
Memory usage: 545 024. Peak memory usage: 786 432