Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


 

Умови конкурсу на перевезення пасажирів

Міськвиконком
УМОВИ організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування


Загальні положення

1. Ці умови розроблені відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт", постанов Кабінету Міністрів України від 29.01.2003р. № 139 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", від 29.01.2003р. № 141 "Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».
2. Метою проведення конкурсу є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибір на конкурсних засадах Перевізників, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування міських маршрутів, створення безпечних та комфортних умов, виконання необхідних обсягів перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Біла Церква;
3. Об`єктом конкурсу є окремий міський автобусний маршрут (маршрути) або оборотний рейс (рейси) загального користування з визначеними режимами руху (звичайний, експресний , режим маршрутного таксі).
4. У конкурсі на визначення пасажирського Перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом та на законних підставах використовують у достатній кількості транспорті засоби відповідного класу, мають власну чи орендовану виробничо-технічну базу і необхідний штат кваліфікованих фахівців.
Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень в м.Біла Церква, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства України, перебувати в належному технічному і санітарному стані.
Водії, які залучаються до перевезень пасажирів, повинні мати у посвідченні відкриті категорії - “С,Д”, бути застраховані згідно з чинним законодавством України, проходити у встановленому порядку медичні обстеження; водії, які останнім часом не працювали водіями більше 12 місяців або приймаються на роботу вперше, допускати тільки в разі проходження стажування з практичного керування на відповідному транспортному засобі не менше годин. Водії, що здійснюють перевезення організованих груп дітей, повинні мати стаж керування транспортними засобами не менше п’яти років. 5. Будь-яка інформація щодо умов конкурсу доводиться до всіх претендентів на участь у конкурсі.
6. До участі у конкурсі не допускаються юридичні або фізичні особи, які:
6.1. визнані банкрутами, або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб`єкта господарювання;
6.2. не можуть забезпечити контроль за станом здоров`я водіїв перед виїздом на маршрут;
6.3. подали для участі в конкурсі неправильно оформлені документи або такі, що містять недостовірну інформацію;
6.4. не відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт";
6.5. не мають виробничої бази або не уклали договору про здійснення контролю за технічним станом та проведенням технічного обслуговування рухомого складу.
7. Перевізники різних форм власності, які працюють на міській маршрутній мережі, для забезпечення належної організації перевезень пасажирів та високої культури їх обслуговування зобов’язані:
7.1. забезпечувати роботу рухомого складу на маршрутах за визначеним розкладом руху з відповідною організацією диспетчерського управління;
7.2. передбачити роботу транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.
7.3. екіпірувати транспортні засоби відповідними логотипами підприємств, а водіїв забезпечити форменим одягом.
7.4. брати участь в забезпеченні облаштування необхідною інфраструктурою автобусних маршрутів загального користування, а саме – автопавільйонами, інформаційним забезпеченням пасажирів і підтримувати її в належному технічному та санітарному стані.
7.5. здійснювати пільгові перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.
Автомобільному Перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися від пільгового перевезення, крім випадків, передбачених чинним законодавством України.
Безпідставна відмова від пільгового перевезення тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Підготовка конкурсу

8. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення конкурсу приймає виконавчий комітет міської ради, далі - Замовник.
9. Для підготовки та проведення конкурсу Замовник утворює конкурсний комітет, до складу якого включаються представники виконавчого комітету, відділу Державтоінспекції по обслуговуванню м.Біла Церква при УДАІ ГУ МВС України в Київській області, Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції, Київської обласної інспекції Головавтотранс, депутати міської ради, а також громадських організацій.
До конкурсного комітету не можуть входити представники суб’єктів господарювання – автомобільних перевізників, які є учасниками конкурсу або які діють на ринку перевезень пасажирів і можуть впливати на прийняття рішень конкурсного комітету.
10. Персональний склад конкурсного комітету затверджує Замовник.
11. Конкурсний комітет за дорученням Замовника не пізніше як за 20 днів до початку конкурсу (з урахуванням 5-денного терміну для ознайомлення членів конкурсного комітету з наданими претендентами на участь у конкурсі матеріалами та проведення перевірки достовірності представлених претендентом документів відповідно до п. 23 даних Умов) розміщує в засобах масової інформації оголошення про конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, в якому міститься необхідна для Перевізників інформація про умови конкурсу, а саме:
11.1. найменування замовника;
11.2. найменування та основні характеристики об`єктів конкурсу;
11.3. основні умови перевезення пасажирів (тарифи, тип транспортних засобів, обґрунтована структура парку автобусів за пасажиромісткістю, класом, технічними та екологічними показниками, вимоги щодо регулярності руху і часу роботи, охорони навколишнього середовища, пільгових перевезень пасажирів, перевезень пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, тощо);
11.4. розмір плати за участь у конкурсі;
11.5. термін подання та адреса, за якою подаються документи на конкурс;
11.6. місце і дата одержання бланків документів;
11.7. місце, дата і час проведення конкурсу;
11.8. телефон для довідок з питань проведення конкурсу.
12. Замовник забезпечує розроблення паспорту маршруту (в трьох екземплярах) і погодження його з відділом Державтоінспекції по обслуговуванню м.Біла Церква при УДАІ ГУ МВС України в Київській області та відповідними міськими службами.

Подання документів на конкурс

13. Претенденти на перевезення пасажирів можуть брати участь у конкурсі на один або декілька маршрутів чи оборотних рейсів.
14. Претенденти ознайомлюються з:
14.1. Законом України "Про автомобільний транспорт" від 23.02.2006р. №3492-ІУ, постановами Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 139 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", від 29.01.2003р. № 141 "Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" , іншим чинним законодавством України;
14.2. цими Умовами;
14.3. Примірним договором на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (далі - Договір). Договір укладається за результатами проведеного конкурсу між Замовником і претендентом, який став переможцем конкурсу.
15. За роз’ясненнями щодо оформлення документів на конкурс або умов конкурсу претендент має право звернутися до Замовника чи конкурсного комітету, які зобов`язані дати їх в письмовій формі, але не пізніше ніж за 5 днів до закінчення терміну подання документів.
16. Будь-яка інформація щодо умов конкурсу, яку надсилає Замовник або робочий орган конкурсного комітету будь-кому з претендентів, повинна бути одночасно доведена до всіх інших претендентів.
17. Для участі у конкурсі претендент подає такі документи:
17.1. заяву на участь у конкурсі за зразком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 р. № 139;
17.2. нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування;
17.3. у випадку оренди транспортних засобів, копії трудових угод зі всіма найманими працівниками які будуть працювати на орендованому транспорті, копії ліцензійних карток на кожний транспортний засіб;
17.4. документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі. Розмір плати за участь у конкурсі встановлюється Замовником на підставі кошторису витрат і не може перевищувати 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на дату подання заяви на участь за окремим об`єктом конкурсу. Плата за участь у конкурсі вноситься на розрахунковий рахунок робочого органу конкурсного комітету і використовується на покриття витрат на підготовку та проведення конкурсу;
17.5. інвестиційні пропозиції щодо подальшої заміни рухомого складу на сучасні автобуси великої місткості (за рекомендаціями Замовника); 17.6. у випадку, якщо претендент приймав фінансову та іншу участь у будівництві міської транспортної інфраструктури, - підтверджуючі на це документи (за бажанням претендента);
17.7. документи (технічна характеристика), якими підтверджується призначення автобуса з необхідними умовами для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.
18. Усі документи претендент подає в конверті, на якому зазначає свою назву, адресу і найменування об`єкта конкурсу, з поміткою "Заява на участь у конкурсі на маршрут…», до робочого органу конкурсного комітету, відповідальному за їх прийом.
19. Подання документів на конкурс припиняється після закінчення терміну, визначеного в оголошенні про проведення конкурсу.
Документи, які надійшли після встановленого терміну, не приймаються. 20. Конверти з документами на конкурс перевіряються та реєструються у спеціальному журналі. Документи, подані не в повному обсязі, не розглядаються і повертаються претендентам із зазначенням причин. Претендентам, яким відмовлено, повертається плата за участь у конкурсі.
21. Претендент, який бере участь у кількох конкурсах, вносить плату за участь у кожному конкурсі. Претендент, у якого прийнято всі необхідні документи для участі у конкурсі, може відкликати заяву на участь у конкурсі до дня проведення конкурсу з поверненням плати. Після цього терміну внесена за участь у конкурсі плата використовується на покриття втрат, пов`язаних з підготовкою та проведенням конкурсу.
Якщо конкурс не відбувся, претендентам повертається плата за участь у конкурсі, а витрати на підготовку конкурсу відносять на рахунок Замовника.
22. Конкурсний комітет за дорученням Замовника організовує комісійну перевірку щодо достовірності представлених претендентом документів (наявність транспортних засобів, які відповідають вимогам п.4 цих Умов, водіїв відповідної кваліфікації, умов зберігання транспортних засобів претендента, наявності технічної бази, умов для проведення перед- і післярейсових технічних оглядів транспортних засобів та медичних оглядів водіїв, наявності резерву транспортних засобів, наявності у підприємстві медичних довідок водіїв тощо) зі складанням акту. У випадку, якщо подана інформація недостовірна, претендент до участі в конкурсі не допускається.

Хід проведення конкурсу та визначення переможця

23. Після попереднього розгляду та реєстрації конкурсним комітетом документів, поданих претендентами для участі в конкурсі, на черговому засіданні члени конкурсного комітету оцінюють пропозиції претендентів, документи яких були зареєстровані, за наступними параметрами:
23.1. більш нові, комфортабельні та безпечні транспортні засоби підвищеної місткості, особливо нові моделі транспортних засобів з низькою підлогою;
23.2. інвестиційні пропозиції щодо подальшої заміни рухомого складу на сучасні автобуси середньої і великої місткості;
23.3. наявність резерву транспортних засобів відповідного класу;
23.4. досвід роботи з організації пасажирських перевезень;
23.5.організація диспетчерського управління, облік руху та роботи транспортних засобів на лінії;
23.6. рівень запропонованих тарифів (вартість транспортних послуг, здешевлення поїздки для окремих категорій громадян);
23.7. забезпечення безпеки дорожнього руху та безаварійної роботи (якщо він є діючим Перевізником на міській маршрутній мережі);
23.8. забезпечення водіїв транспортних засобів та кондукторів форменим одягом, логотипами підприємства (на транспортних засобах);
23.9. дотримання вимог чинного трудового законодавства України, забезпечення належних умов праці (якщо він є діючим Перевізником на міській маршрутній мережі);
23.10. дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства України;
23.11. робота транспортних засобів претендента на альтернативному паливі або оснащення автобусів технічними засобами для зменшення токсичних викидів в атмосферу;
23.12. умови для здійснення контролю за станом здоров’я водіїв перед виїздом на маршрут ;
23.13. участь у розбудові міської транспортної інфраструктури.
24. На засідання конкурсного комітету запрошують усіх претендентів та у їх присутності оголошують конкурсні пропозиції. Претендентам надається право на їх обґрунтування.
25. Претенденти можуть пропонувати технічні, організаційні чи комерційні умови, що відрізняються від умов, визначених у документах на конкурс, які можуть бути прийняті конкурсним комітетом, якщо будуть визнані більш вигідними для Замовника. Ці умови подаються претендентами безпосередньо на засіданні конкурсного комітету.
У разі відсутності в Перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які Перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.
У разі відсутності Перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс може проводитись серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років.
В разі відсутності у Перевізників - претендентів автобусів для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, вони подають проект-зобов’язання щодо забезпечення роботи на маршруті транспортних засобів пристосованих для перевезення пасажирів вищезгаданої категорії.
26. При відсутності на засіданні конкурсного комітету представника претендента конкурсний комітет розглядає пропозиції, викладені в поданих претендентом документах.
27. Переможцем конкурсу визнається претендент, який за оцінкою конкурсного комітету зайняв перше місце і відповідає кваліфікаційним вимогам до пасажирських Перевізників, може забезпечити належну якість перевезень пасажирів. При умові участі у конкурсі на один маршрут двох чи більше Перевізників визначається також претендент, який за оцінкою конкурсного комітету зайняв друге місце. При визначенні переможця, конкурсний комітет надає перевагу претендентам які мають власну виробничо-технічну базу та власні транспортні засоби (за інших рівних умов).
28. Рішення про результати конкурсу приймає конкурсний комітет на закритому засіданні відкритим голосуванням при умові присутності не менше половини його складу простою більшістю голосів. У випадку рівної кількості голосів голос голови конкурсного комітету є вирішальним.
29. Переможець конкурсу оголошується на відкритому засіданні конкурсного комітету із запрошенням на нього усіх претендентів. 30. Претендентам, які не стали переможцями конкурсу, плата за участь у конкурсі не повертається і використовується на покриття витрат, пов`язаних з підготовкою та проведенням конкурсу.
31. Якщо конкурс не відбувся через відсутність бажаючих узяти в ньому участь, Замовник може призначити пасажирського Перевізника на термін до одного місяця і провести новий конкурс. Якщо в конкурсі взяв участь тільки один претендент, переможцем конкурсу може бути визнаний цей претендент.
32. На засіданні конкурсного комітету розглядаються в робочому порядку :
- заяви Перевізників про перезакріплення маршрутів у разі зміни форми власності та інших випадках відповідно до чинного законодавства України.
33.Питання часткової зміни схем руху маршрутів, порядку перевезень пасажирів, режиму роботи маршрутів, зміни типу транспортних засобів та їх кількості на маршруті за поданням Перевізника або за ініціативою Замовника, в тому числі з причин технічного характеру (закриття руху транспорту у зв`язку з капітальним ремонтом проїзної частини вулиць, комунікацій, будівництвом будинків, підземних переходів тощо) можуть вирішуватись Замовником, без винесення на засідання конкурсного комітету.
34. Хід проведення конкурсу та рішення конкурсного комітету оформлюється протоколом, який підписує голова і секретар конкурсного комітету. Виписки з протоколу в триденний термін надсилають переможцям конкурсів та іншим учасникам конкурсу (на вимогу).

Оформлення переможцем конкурсу необхідних документів

35. Переможець конкурсу у десятиденний термін після отримання результатів проведення конкурсу укладає із Замовником Договір на перевезення пасажирів за конкретним міським автобусним маршрутом (далі - Договір), в якому визначаються права, обов`язки та відповідальність сторін, питання організації роботи на маршрутах, контроль за дотриманням Перевізником умов укладеного Договору, технічним станом рухомого складу та виробничо-технічної бази, організації диспетчерського управління, відповідальність за порушення умов транспортного законодавства, при допущенні яких дію Договору з Перевізником може бути припинено, запропоновані цим Перевізником інші умови, якщо вони були прийняті Замовником як більш вигідні (зокрема, інвестиційні пропозиції щодо подальшої заміни рухомого складу на сучасні автобуси середньої і великої місткості, визначення обсягів перевезень пасажирів пільгових категорій, які здійснюються за рахунок господарської діяльності Перевізника, без бюджетної компенсації, страхування пасажирів), показники якості транспортного обслуговування населення, термін дії договору, зобов`язання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо облаштування маршруту, підтримки проїзної частини автомобільної дороги та під`їзних шляхів у належному стані.
Перевізники не мають права працювати на маршрутах без укладання Договору на перевезення пасажирів.
36. Замовник присвоює маршруту номер, повертає один екземпляр паспорта Перевізнику. Другий екземпляр паспорта зберігається у Замовника, третій - направляє відділу Державтоінспекції по обслуговуванню м.Біла Церква при УДАІ ГУ МВС України в Київській області
37. Підставою для початку здійснення перевезень є Договір із Замовником на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.
38. При відмові переможця конкурсу від укладення Договору на перевезення пасажирів у зазначений термін такий Договір може бути укладений з претендентом, який зайняв друге місце. У випадку відмови претендента, який зайняв друге місце, від укладення Договору, або якщо в конкурсі приймав участь один претендент, який відмовився від укладання Договору, конкурс вважається таким, що не відбувся, і плата за участь у конкурсі не повертається.
39. Замовник має право:
- достроково розірвати договір з автомобільним перевізником в разі порушення ним умов договору і призначити для роботи на автобусному маршруті загального користування (групі маршрутів) автомобільного Перевізника, який за результатами конкурсу зайняв наступне місце, а в разі їх відмови - призначати до проведення конкурсу автомобільного Перевізника один раз на термін не більше ніж три місяці;
- у разі припинення автомобільним Перевізником перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування призначати Перевізника, який за результатами конкурсу зайняв наступне місце, а в разі їх відмови - призначати до проведення конкурсу автомобільного перевізника один раз на термін не більше ніж три місяці;
- у разі відкриття автобусного маршруту, який не має паспорта, призначати один раз тимчасового автомобільного Перевізника на термін до трьох місяців, після чого за результатами функціонування маршруту приймати рішення щодо доцільності відкриття маршруту та проведення конкурсу;
40. Якщо Перевізник, з яким укладений Договір на перевезення пасажирів за конкретним міським автобусним маршрутом, запропонує зміну тарифів на проїзд, то Замовник розглядає їх обґрунтованість і приймає відповідне рішення.
41. Договір з переможцем конкурсу Замовник укладає на термін від трьох до п`яти років.
42. Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності в нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, Замовник укладає терміном на 1 рік.

Керуючий справами виконавчого комітету Л.А. Похила
Разместил 07-04-2008 19:00:00

   Рейтинг статьи   
Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо

   Опции   
Напечатать текущую страницу Напечатать текущую страницу
Отправить статью другу Отправить статью другу
   Ссылки по теме   
Святкування з нагоди 979-ї річниці міста Біла Церква
Рішення від 7 грудня 2006 року
Проект рішення про пайову участь.
Питання індивідуального опалення в квартирах багатоквартирних житлових будинків
Проекти міськвиконкому

Комментарии к статье "Умови конкурсу на перевезення пасажирів"
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите под своим логином


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.04 секунды и 5 запросов к БД за 0.00188 сек.
Memory usage: 545 024. Peak memory usage: 786 432