Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


 

31 сесія міської ради V скликання

Міська радаНа засіданні були внесені зміни в рішення першої сесії міської ради V скликання від 11.04.2006 р. № 3 «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій». Затверджений звіт начальника фінансового управління міської ради про виконання бюджету м.Біла Церква за 2007 рік та внесені зміни до рішення міської ради від 16.01.2008 р. №609-29- V «Про бюджет міста на 2008 рік», пов`язані із перерозподілом бюджетних призначень.

В ході засідання депутатами міської ради було прийняте рішення взяти до відома звіт міського голови про виконання Програми забезпечення житлом мешканців міста. Затверджені Програми енергоефективності та енергозбереження міста Біла Церква на 2008-2010 роки, реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста на 2008-2011 роки, розвитку міської системи освіти на 2008-2012 роки, правової освіти населення Білої Церкви на 2008-2012 роки. Також було затверджено Положення про Білоцерківську міську премію за заслуги в галузі освіти.
Депутати міської ради затвердили звіт начальника управління комунальної власності міської ради про хід приватизації та надходження коштів від приватизації за 2007 рік та прийняли рішення про надання пільг за орендну плату ряду підприємств, міських організацій політичних партій та інших організацій і установ.
На сесійному засіданні було підтримано рішення про створення комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква» та затверджено положення про дану установу.
В ході засідання було схвалено ескізний проект «Організація рекреаційної зони вздовж лівого берега річки Рось, в межах від огорожі дендропарку "Олександрія» до моста в районі краєзнавчого музею в м. Біла Церква Київської області".
Затверджено порядок і нормативи відрахування комунальними унітарними підприємствами та їх об`єднаннями до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності.
Депутатами міської ради було прийняте рішення про затвердження Договору про встановлення партнерських відносин між містом Подольськом (Російська Федерація) та містом Біла Церква (Україна) і Угоди про партнерську співпрацю між містом Тарнов (Польща) та містом Біла Церква (Україна).
В ході сесійного засідання також було затверджено статути і положення ряду міських комунальних підприємств, розглянуто ряд земельних, майнових та інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.

Депутати міської ради прийняли рішення звернутися до народного депутата України К.Жеваго, голови Київської обласної ради В.Майбоженка, голови Київської обласної державної адміністрації В.Ульянченко, голови правління-генерального директора ВАТ «Росава» Р.Науменка та інших з приводу структурних змін у ВАТ «Росава», які проявляються в масовому скороченні культосвітніх працівників ПК ВАТ «Росава» та ліквідації спортивного клубу «Рось» та ДЮСШ «Росава».
Також було підтримано рішення про звернення до голови Київської обласної ради В.Майбоженка та голови Київської обласної державної адміністрації В.Ульянченко щодо впорядкування меж міста. А саме, передачі земельної ділянки, яка згідно рішення Київської обласної ради IV скликання від 27.10.2005 р. №312-26- IV «Про висновки Київської обласної ради щодо погодження місця розташування об`єктів та вилучення і надання у користування земельних ділянок юридичним та фізичним особам» була погоджена під місце розташування металургійного заводу ТОВ «Євро Фінас ЛТД» до меж міста Біла Церва, оскільки фактично ця земельна ділянка знаходиться на території Білої Церкви, хоча формально вважається за межами населеного пункту.
В ході засідання депутати міської ради взяли до відома депутатські звернення В.В.Косоротова та А.О.Клочка.
В обговоренні питань взяли участь секретар міської ради - С.П.Смолякова, депутати міської ради - М.В.Бондаренко, В.Л.Козачков, І.В.Щериця, Ю.В.Присяжнюк, О.С.Бура, С.Г.Беркут, В.І.Єрмоліна, І.С.Кошель, М.П.Роман, В.В.Малюк, Ю.Ф.Петрик, О.О.Терехова (фракція БЮТ), В.М.Гламазда, О.С.Ліневич, В.І.Часновський, В.М.Ткаченко (фракція «Біла Церква - регіональна»), А.О.Клочко, В.А.Маршалок, Б.П.Якимчук, М.Г.Ільченко, (фракція «Наша Україна»), В.М.Яринко, А.К.Савва, В.В.Косоротов (фракція СПУ), заступник міського голови В.В.Гнатюк та ін.
В роботі сесії взяли участь депутат Київської обласної ради К. О.Єфименко (фракція БЮТ), члени виконавчого комітету міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, представники міських ЗМІ. На засіданні були присутні представники громадськості та міських ЗМІ.
Разместил 07-04-2008 19:00:00

   Рейтинг статьи   
Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо

   Опции   
Напечатать текущую страницу Напечатать текущую страницу
Отправить статью другу Отправить статью другу
   Ссылки по теме   
культура и Жизнь!
Положення про паркування транспортних засобів в м.Біла Церква
Затверджено заходи щодо мінімізації впливу фінансової кризи
Рішення сесії міської ради “Про орендну плату за землю”
Підготовка до виборів Президента України

Комментарии к статье "31 сесія міської ради V скликання"
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите под своим логином


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.02 секунды и 5 запросов к БД за 0.00193 сек.
Memory usage: 545 024. Peak memory usage: 1 310 720