Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


 

Друге засідання четвертої сесії Білоцерківської міськради V скликання

Міська радаТак, оплата для споживачів від централізованих джерел теплозабезпечення для фізичних осіб при відсутності лічильника, в місяць за 1 м2 в опалювальний сезон становитиме 3,45 грн., в міжопалювальний період -0,58 грн., при наявності лічильника теплової енергії, абонентська плата в місяць за 1 м протягом року становитиме 0,58 грн., плата за 1 Гкал фактично спожитої теплової енергії на опалення, за показниками лічильника —111, 78грн. Для юридичних осіб та суб`єктів господарювання від централізованих джерел теплопостачання оплата при відсутності лічильника, в місяць за 1 м2 в опалювальний сезон становитиме - 6,87 грн., при наявності лічильника плата за 1 Гкал - 186,31 грн.
Для споживачів модульних котелень фізичним особам плата за опалення при відсутності лічильника, в місяць на 1 м2 , в опалювальний сезон становитиме 2,28 грн., в міжопалювальний - 0,33грн.; при наявності лічильника теплової енергії абонентська плата в місяць за 1 м2 протягом року становитиме - 0,33 грн., плата за 1 Гкал фактично спожитої теплової енергії на опалення за показниками лічильника - 107,08грн.. Для юридичних осіб та суб`єктів господарювання, плата за опалення для споживачів від модульних котелень, при відсутності лічильника, в місяць за їм2, в опалювальний сезон - 5,83 грн.; при наявності лічильника, плата за 1 Гкал фактично спожитої теплової енергії - 172,32 грн.
Підігрів холодної води для споживачів від централізованих джерел теплозабезпечення, для фізичних осіб: споживачів житлових будинків при наявності лічильника, плата за їм3 фактично спожитої води -11,74, грн.; при його відсутності, плата за спожиту воду з одного мешканця, в залежності від розмірів ванн становитиме від 32,13 грн. до 42,85 грн., для мешканців гуртожитків підігрів холодної води - від 17,86 грн. до 28,53 грн.. Для юридичних осіб та суб`єктів господарювання підігрів води від централізованих джерел теплопостачання плата за їм3 - 17,69 грн.. Від модульних котелень оплата за підігрів води, для фізичних осіб, при наявності лічильника, за їм3 спожитої води становитиме 10,56 гри., за відсутності лічильника, плата за спожиту воду з одного мешканця - 38,54 грн. Для юридичних осіб, підігрів холодної води від модульних котелень плата за їм3 - 14,29 грн.
Плата за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для мешканців будинків, обладнаних ліфтом, за винятком квартир, розташованих на першому поверсі та квартир, розташованих на другому поверсі, де ліфт працює з 2-го поверху, за 1 м2 загальної площі становить 1,23 грн.
Для мешканців будинків не обладнаних ліфтами за м2 загальної площі плата- 1,05 грн.
Для суб`єктів підприємницької діяльності, які використовують нежитлові будівлі та приміщення оплата становитиме - 1,37 грн. Плата фізичних та юридичних осіб за водопостачання за м3 становитиме - 1,56 грн., водовідведення за м3 - 1,89 грн.
В обговоренні питання взяли участь депутати міської ради В.Гламазда, Г.Шуліпа, В.Ткаченко, Л.Похила (фракція "Біла Церква регіональна"), СЯкимчук, А.Клочко, М.Ільченко (фракція "Народний Союз "Наша Україна"), М.Бондаренко, М.Замашнюк, І.Кошель (фракція БЮТ), В.Косоротов (фракція СПУ), заступник міського голови І.Савельєв, керуючий справами виконкому М.Пшенік та ін.
Всі виступаючі висловились за впровадження заходів щодо підвищення соціального захисту незахищених верств населення міста при зростанні тарифів на комунальні послуги, які були прийняті у даному рішенні.
В роботі сесії взяли участь члени виконкому міської ради, лідери міських організацій політичних партій та громадських об`єднань, представники місцевих ЗМІ.
Разместил 05-09-2006 19:00:00

   Рейтинг статьи   
Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо

   Опции   
Напечатать текущую страницу Напечатать текущую страницу
Отправить статью другу Отправить статью другу
   Ссылки по теме   
культура и Жизнь!
Положення про паркування транспортних засобів в м.Біла Церква
Затверджено заходи щодо мінімізації впливу фінансової кризи
Рішення сесії міської ради “Про орендну плату за землю”
Підготовка до виборів Президента України

Комментарии к статье "Друге засідання четвертої сесії Білоцерківської міськради V скликання"
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите под своим логином


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.02 секунды и 5 запросов к БД за 0.00238 сек.
Memory usage: 545 024. Peak memory usage: 786 432