Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


 

Про здійснення державної регуляторної політики

Міськвиконком
На  лист Київської обласної державної адміністрації від 11.11.05  № 11-22-16517  виконком міської ради  надає інформацію про виконання Закону України „Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності” за підсумками  роботи  2005 року.
Рішенням сесії Білоцерківської міської ради  від 21 квітня 2005 року № 230  повноваження у здійсненні державної регуляторної політики покладено на постійну комісію міської ради у справах бюджету, фінансів і цін. Згідно рішення міськвиконкому від 14.05.05 № 135  повноваження у здійсненні  реалізації державної регуляторної політики покладено на відділ економіки Білоцерківської міської ради.
           
Відповідно пункту 5  Указу Президента України від 01.06.05 № 901/2005 „Про деякі заходи щодо забезпечення здійснення державної регуляторної політики” рішенням виконкому Білоцерківської міської ради від 24.06.05 № 239 створена робоча група з прискореного перегляду регуляторних актів.
 
Повідомлення про створення даної робочої групи, в склад якої ввійшли керівники  Ліги підприємців Білоцерківщини, Спілки роботодавців, міського Союзу споживачів, громадської організації „Центр муніципальної ініціативи”,  член Ради підприємців України,  представники органів влади та інші,  надано засобам масової інформації та розміщено на WEB – сторінці міста.
 
На виконання Указу Президента України від 01.06.05 №901/2005 „Про заходи щодо забезпечення здійснення державної регуляторної політики” на засіданнях робочої групи переглянуто та опрацьовано 69 існуючих  чинних регуляторних актів на відповідність вимогам Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”. Дані регуляторні акти були сформовані в три переліки
1)      регуляторні акти, які втратили чинність;
2)      регуляторні акти, які відповідають принципам державної регуляторної політики;
3)      регуляторні акти, в які необхідно вносити зміни та доповнення.
 
Рішенням міськвиконкому від 22.07.2005 № 270  визнані такими, що втратили чинність 25 регуляторних актів, які були визначені робочою групою у переліку № 1.  Два регуляторних акти, які відповідають принципам державної регуляторної політики визначені у переліку № 2. У переліку № 3 - робочою групою визначено 42 регуляторних акти, у які необхідно вносити зміни та доповнення, а саме: підготувати аналіз регуляторного впливу, офіційне оприлюднення проектів регуляторних актів в ЗМІ, провести громадські слухання.
 
Станом на 01.01.2006 року із переліку № 3 :
 
-  прийнято 10 регуляторних актів, в тому числі 7 рішень   сесій міської ради і
 3  рішення міськвиконкому.
-  скасовано всього 16 рішень,  в тому числі 8 рішень сесій міської ради і 8 рішень міськвиконкому.          
  - готується на скасування  24 рішення, в тому числі 14  рішень сесій міської ради і 10 рішень міськвиконкому.
   -  включені до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2006 рік 14 рішень та 6 рішень до плану діяльності міськвиконкому. 
 
Рішенням 31 сесії  міської  ради четвертого скликання № 387 від 23 грудня 2005 року затверджений план діяльності Білоцерківської міської ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2006 рік.
Рішенням виконавчого комітету міської ради № 552 від 22.11.2005 року затверджений план підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Білоцерківського міськвиконкому на 2006 рік .
Рішення  розміщені в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ- сайті міста .
 
З початку 2005 року згідно вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” були прийняті два регуляторних акта у сфері господарської діяльності міста, які не входили в план підготовки проектів регуляторних актів на 2005 рік.
Крім цього прийнято 2 нових регуляторних акта на сесії міської ради згідно вимог Закону України „Про засади  державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності”.
Проведено базове відстеження результативності  рішень виконавчого комітету міської ради № 264  від 24.06.05  „Про тарифи на житлово-комунальні послуги” та  № 81 від 12.04.05 „Про порядок встановлення плати для батьків за харчування дітей в дошкільних  навчальних закладах міської комунальної власності, які не мають статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Звіти про відстеження їх результативності. оприлюдненні в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ-сайті міста.
Робоча група по прискореному перегляду регуляторних актів працює в напрямку по спрощенню дозвільних процедур та документообігу в розвитку підприємництва, скороченню термінів видачі дозволів, зменшенню їх кількості.  Рішенням сесії міської ради від  9 червня 2005 року  № 299  створено відділ погоджень адміністративних послуг в підприємництві.
На даний час спрощено процедуру  по установці малої архітектурної форми (МАФ). Розглядається питання по видачі технічних умов на газопостачання та експлуатацію газових установок безпосередньо в м. Біла Церква  замість м. Боярка.
Частково спрощені умови видачі дозволів для тимчасових об`єктів міського санепідемстанції   та інспекції державного пожежного нагляду.  
            Підготовлений звіт про здійснення державної регуляторної політики за 2005 рік  буде розглянутий на сесії міської ради та оприлюднений в засобах масової інформації.
 
Перший заступник міського голови                                        В.Л.Якимчук
Разместил 25-01-2006 20:00:00

   Рейтинг статьи   
Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо

   Опции   
Напечатать текущую страницу Напечатать текущую страницу
Отправить статью другу Отправить статью другу
   Ссылки по теме   
Святкування з нагоди 979-ї річниці міста Біла Церква
Рішення від 7 грудня 2006 року
Проект рішення про пайову участь.
Питання індивідуального опалення в квартирах багатоквартирних житлових будинків
Проекти міськвиконкому

Комментарии к статье "Про здійснення державної регуляторної політики"
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите под своим логином


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.03 секунды и 5 запросов к БД за 0.00244 сек.
Memory usage: 545 024. Peak memory usage: 786 432