Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


 

Про надання житлової субсидії

Міська рада

Субсидія є адресною допомогою держави малозабезпеченим сім’ям на оплату житлово-комунальних послуг. Адресний характер означає, що вона призначається конкретній сім’ї. Головним критерієм для отримання субсидії є рівень доходів сім’ї по відношенню до вартості платежів за житлово-комунальні послуги.
Чинне регулювання надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг передбачає право на житлову субсидію незалежно від розміру житла, однак житлова субсидія визначається на основі оплати житлово-комунальних послуг за одиницю житла, яка відповідає санітарній нормі 21 кв.м. на кожного зареєстрованого на цій площі і плюс 10,5 кв.м. на всіх зареєстрованих.
Наприклад: сім’я складається з двох чоловік. Загальна площа квартири 64,8 кв.м. Субсидія розраховується не на всю площу житла, а тільки на 52,5 кв.м. (21+21+10,5). За лишки площі – 12,3 кв.м. – сім’я сплачує самостійно.
Якщо в даній квартирі залишається одна людина, то субсидія розраховується на 31,5 кв.м. ( 21+10,5 ). Відповідно збільшується загальний розмір плати за утримання житла, так як збільшуються лишки площі (33,3 кв.м.), за які квартиронаймач сплачує самостійно.
Проведений аналіз показав, що на загальних підставах в повній мірі не захищені сім’ї, що складаються лише з непрацездатних осіб пенсійного віку, інвалідів І, ІІ, ІІІ груп, сім’ї в складі яких є діти-інваліди до 16 років, одинокі матері зайняті доглядом за дітьми до досягнення ними 3-х річного віку, джерелом існування яких є лише доходи від особистого селянського господарства, земельних ділянок, наданих для потреб городництва, пенсія та інші соціальні виплати.
Мета прийнятого рішення: більш обґрунтовано підходити до малозабезпечених категорій населення при нарахуванні субсидії, зменшити обсяг фактичних витрат, пов’язаних з користуванням житлом та з оплатою житлово-комунальних послуг.
Таке право дає п.4 “Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій...” затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 року № 1050 із усіма послідуючими змінами та доповненнями, в якому зазначено, що в окремих випадках за рахунок коштів, передбачених для надання субсидій, призначати субсидії на збільшену понаднормову і загальну площу житла за рішенням державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних  рад.


Звичайно, відповідно до прийнятого рішення збільшаться витрати бюджету на покриття субсидії для населення міста. Але, з іншого боку, збільшиться надходження коштів до комунальних підприємств на оплату житлово-комунальних послуг за рахунок державного бюджету, зростуть сімейні бюджети найбільш незахищених категорій населення міста, значно зменшиться об’єм роботи Комісії по розгляду окремих питань призначення субсидій для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги.
В 2004 році в місті Біла Церква субсидію призначено 21 тисячі сімей, в тому числі на збільшену понаднормову площу житла – 10 тисячам сімей.
Управління житлово-комунальних субсидій в місті Біла Церква субсидувало додаткових 15 та 30 кв.м. з 1996 р. Згідно розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 05.03.1996 № 159 та з 2000 р. Згідно рішення Білоцерківського міськвиконкому від 28.07.2000 р. № 232.


Заступник міського голови                                         І.І.Головацький


 

Разместил 27-07-2005 19:00:00

   Рейтинг статьи   
Отлично
Очень хорошо
Хорошо
Нормально
Плохо

   Опции   
Напечатать текущую страницу Напечатать текущую страницу
Отправить статью другу Отправить статью другу
   Ссылки по теме   
культура и Жизнь!
Затверджено заходи щодо мінімізації впливу фінансової кризи
Положення про паркування транспортних засобів в м.Біла Церква
Рішення сесії міської ради “Про орендну плату за землю”
Підготовка до виборів Президента України

Комментарии к статье "Про надання житлової субсидії"
Вы не можете отправить комментарий анонимно, пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите под своим логином


   [x] Пошукцелую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.00 секунды и 5 запросов к БД за 0.00159 сек.
Memory usage: 545 600. Peak memory usage: 786 432