Управління соціального захисту населення
Білоцерківської міської ради
Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення
Консультації можна отримати:
Начальник відділу – Сташевський Віталій Миколайович
Тел. 5-71-23
Відділ комп`ютеризації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення, відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про статус ветеранів військової служби і ветеранів внутрішніх справ та їх соціальний захист”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”, та “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” :
- створює і забезпечує функціонування Єдиного державного автоматизованого автоматизованого реєстру осіб, що мають право на пільги;
- організовую збір, опрацювання, систематизацію та зберігання інформації про пільги громадян, передбачені чинним законодавством;
- забезпечує автоматизоване використання вищезазначеної інформації при розрахунках розмірів вартості пільг, що призначаються, виходячи із вартості наданих послуг.
Інформація про фізичних осіб – отримувачів пільг, збирається і зберігається у документальній та електронній формі.
На кожну фізичну особу відкривається персональна облікова картка, де зазначається індивідуальний ідентифікаційний номер Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов`язкових платежів.
Для включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, що мають право на пільги фізична особа надає уповноваженому органу такий перелік документів:
1. Паспорт (копія 1,2 сторінки та реєстрація)
2. Ідентифікаційний номер (копія)
3. Копія та оригінал документа, на підставі якого надається пільга
4. Довідка з ЖЕД форма 3
5. Пенсійне посвідчення
6. Паспорт та ідентифікаційний номер членів сім`ї, на кого поширюються пільги
Персоніфікований облік створений з метою поліпшення прийому громадян, ліквідації черг при вирішенні питань оплати житлово-комунальних послуг, отримання субсидій, довідок тощо.
Дані заносяться до комп`ютера і можуть бути використані всіма зацікавленими юридичними та фізичними особами.
Сприяння налагодженню контролю за наданням пільг та посиленню ефективності діючої системи соціального захисту, а відтак різкому зменшенню поневірянь жителів міста.
У м.Біла Церква нараховується близько 57 555 тис. пільговиків, з них на даний час на обліку в управлінні соціального захисту населення перебувають:
- Учасники бойових дій – 1 116
- Учасники війни - 4880
- Інваліди війни І-ІІІ групи - 1 012
- Ветерани праці - 27 000
- Особа (ЧАЕС) -1 категорія - 3 053
- Особа (ЧАЕС)- 2 категорія – 2 120
- Особа (ЧАЕС) -3 категорія - 80
- Дитина (ЧАЕС) потерпіла – 11 700
- Дитина (ЧАЕС) інвалід – 107
- Реабілітовані особи, що стали інвалідами внаслідок репресій – 20