Фотоальбом Білої ЦерквиНовини Білої Церкви
   [x] Біла Церква
Головна
Загальна інформація про місто
Статут територіальної громади міста Біла Церква
Символіка міста
Історична довідка
Історичні пам`ятки
Дендропарк "Олександрія"
Фотогалерея
Міста побратими

Карта города Белая Церковь 2009 года


Підрозділи
Освіта
Медицина
Культура
Спорт
Сім`я та молодь
Соціальний захист
Пенсійне забезп.
Правоохоронні органи
Порядок реєстрації підприємців
Житлово-комунальне господарство
Житлово-комунальні субсидії
Комунальні послуги та платежі
Екологія

Громадсько-політичне життя
Політичні партії і громадські організації
Національно-культурні товариства

Економіка
Економіка міста
Підприємництво
Торгівля
Ринок праці
Зовнішньо-економічна діяльність
Інвестиційні пропозиції

Новини
Новини міста
Архів новин
Офіційні новини Білої Церкви у форматі RSS version=2.00 v 2.00

Послуги сайту

Розширений пошук
Найкращі публікації
Список сторінок
Мапа сайту

Зв`язок

Рекомендувати сайт
Контакти


Біла Церква

Міста побратими




Міста побратими міста Білої Церкви




м. Ногінськ

Росія

До 1930 року мало назву Богородськ. Ногінськ засновано у XVI столітті як село Рогожка, а статут міста воно набуло в 1781 році. Місто обласного підпорядкування. Центр Ногінського району Московської облааті. Перейменовано на честь В.П. Ногіна – радянського державного і партійного діяча.     
Розташоване на річці Клязьма, яка є притокою Оки. У Ногінську проживає 110 тисяч мешканців. Центр текстильної промисловості Росії з XIX століття.Тут працюють такі промислові підприємства, як Глухівський бавовняно – паперовий комбінат ім. В.І. Леніна, заводи паливної апаратури і залізобитонних виробів, птахофабрика. Ногінськ має вечірній текстильний технікум, педагогічне і медичне училища.У місті функціонують драматичний театр і краєзнавчий музей.


м. Каунас

Литва

Колишня назва -  Ковно. Порт на річці Нямунас (Неман). Великий промисловий центр і вузол залізничних і автомобільних шляхів на Вільнюс, Калінінград, Ригу й інші міста Прибалтики.
Проживає близько 450 тисяч мешканців. Місто оточене 12 старовинними фортецями, забудовами за часів Катерини II, які зв`язані між собою тунелями.
Діять вищі навчальні заклади : політехнічний, медичний та інститут фізичної культури, ветеринарна академія, 12 середніх спеціалізованих навчальних закладів. У місті діять музичний, драматичний і ляльковий театри.
Серед пам`ятків архітектури – замок (13-17 ст.), церква Вітацтва (закладена в 1400р.),  кафедральний собор Петра і Павла (15ст. добудований в 17 ст.), палац Масальських (поч.17 ст. ренесанс ) і багато інших древніх цікавих споруд.


м. Островець - Свентокшинський 

Польща  

Друге за розмірами місто воєводства Свентокшинського. Населення – 87 тисяч чоловік, площею 47 квадратних кілометрів. Столиця територіально – адміністративного району, у складі якого шість адміністративних округів. Віддалене від Варшави на 230 кілометрів. Місто має сучасну телекомунікаційну систему.
Зручне географічне розташування сприяє розвитку зв`язків з іншими країнами. Добре розвинуто туризм з великою і високоякісною сферою обслуговування. Гордістю міста є чудова питна вода, яка добувається з глибинних пластів.
Високий рівень технічної освіти населення. Місто Островець – сприятлива інвестиційна зона. Є побратимом і партнером французького міста Геневі – лерс і адміністративного району Ланкшир ( Велика британія).



м. Борисов
 

Білорусь

Борисов засновано князем полоцьким Борисом Всесла вовичем  у 1102 році. В 1812 році, на північ від Борисова пройшла битва при Березині, в які було повіністю розгромлено втікаючу армію Наполеона.
Воно заснувалося на відстані 65 кілометрів від Мінська на залізничні магістралі Москва – Мінськ. Має 154 тисячі населення. Працюють заводи автотракторного електрообладнання і гідроапаратури, фанерно – сірниковий деревообробний комбінати, фабрика піаніно”Беларусь та інші підприємства хімічної і харчової промисловості.
Є медичне училище, політехнікум, діє краєзнавчий музей.


 м.Цзинь – Чжоу

Китай

Місто є древньою історією, чудовими краєвидами і розвиненою торгівлею розташованев центрі долини Цзинь – Чжоу на найбільші річці Януцзи. В првінції Хубей.
Край відомий великими природніми ресурсами і виданими державними діячами. З давніх часів Цзинь – Чжоу був важливим торговим центром, зв`язувало усі частини країни. Сьогодні воно приваблює тисячі туристів.
Хубей загальна площа міста становить понад 22 тисячі квадратних кілометрів з населенням 62 мільйона чоловік.
Територія розташована в субтропічній кліматичній з (протягом року багато сонячних днів, опади - 1 міліметр на рік). У місті безліч озер і водосховищ. Місто багате на природні ресурси, такі як нафта, гірська сіль, руда.
 Місто економічно розвинуте. Спеціалізується на виробництві зерна і бавовни. Промисловість хімічна, тесстильна, машинобудівна, електронна і металургії. Має 12 університетів і коледжів, 30 середніх і технічних шкіл, 519 середніх шкіл, 1313 медичних закладів.


М. Кременчуг

Україна

Засновано в 1571 році. Населення понад 250 тисяч чоловік. Одне з великих промислових центрів України. Розвинуті машинобудівна, гірнича і навтофімічна промисловість. Найбільші підприємства:Кременчуцький автомобільний завод імені 50 – ти річчя Раданської України, Крюківський вагонобудівний завод, Дніпропитровський гірничо – збагачувальний комбінат, Кременчуцький нафтопереробний і завод технічного вуглецю, сталеплавельний завод тощо.Розвинута  харчова і легка промисловість. Є мебдева фабрика, підприємства по обслуговуванню залізничного транспорту.
Поблизу міста на Дніпрі споруджено Кременчу ГЕС імені 50 – річчя Жовтня. У місті є 2 вузи профтехучилищ, 34 загальноосвітні школи, 3 музичні, художня і спортивна школи, 10 лікарень, Палац культури і  120 бібліотек, історико – краєзнавчий і педагогічно – меморіальний музеї.







Copyright © Все права защищены.
Дата публикации: 16-08-2004
(15056 прочтений)

[ Вернуться назад ]


   [x] Пошук



целую фразу
любое слово


   [x] Логин
Логин

Пароль

Проверочный код:   
Проверочный код


Не зарегистрировались? Вы можете сделать это, нажав здесь. Когда Вы зарегистрируетесь, Вы получите полный доступ ко всем разделам сайта.


Незалежне інтернет видання - ФАСТІВ


Карта сайта
Copyright © 2000 - 2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв цього ресурсу, посилання на www.bilatserkva.info є обов`язковим.
Sitemap

Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования

Powered by © PHP-Nuke released under the GNU/GPL license
Открытие страницы: 0.01 секунды и 3 запросов к БД за 0.00079 сек.
Memory usage: 547 600. Peak memory usage: 786 432